برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعتراض شدید مهدی نظری به چمن دستغیب:روی آسفالت بازی کنیم

پنجشنبه، ۱۴ دی ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۱۶ — گل

در شرایطی که بازیکنان کلیدی فجر از این تیم رفته اند همه امیدها به مهدی نظری است تا او در نبود حقیقی و محمدرضایی و... کاری برای نجات تنها تیم شیرازی لیگ برتر کند .

محمد مهدی نظری

اما اوضاع بدتر از اینها چون نظری هم با مصدومیت مواجه هست و روی این بازیکن هم تردید های وجود دارد . مهدی نظری اکنون کلیدی ترین بازیکن فجر ست که در این تیم چشم با هنرمایی او دوخته اند تصورات نسبت به نیم فصل اول فرق کرده است و تحلیل‌ها برای فجر کاملا برعکس شده است .
برخی این باور را دارند که فجر یک گزینه برای سقوط است ؟
اینکه شرایط تیم تغییر کرده است را باید بپذیریم . تیم ما بازیکنان خوبی را از دست داد که اصلی ترین آنها رضا حقیقی است . به هرحال نبود این بازیکنان تاثییر خود را می گذارند اما باید با شرایط جدید کنار آمد و اجازه نداد حتی فجر را گزینه سقوط بدانند .
وضعیت پایت چطور است؟
متاسفانه مصدوم شده ام و وضعیتم هم خوب نیست . دکتر تاکید دارد باید استراحت کنم از طرفی شرایط تیم هم حساس است . اگر بازی کنم شرایط بدتر می شود اما چاره ای نیست .

یعنی می خواهی بازی کنی ؟
نمی دانم ... هنوز تصمیم نگرفته اما اما شرایط تیم هم خوب نیست .
خیلی‌ها این همه مصدوم را به خاطر زمین مصنوعی می دانند . رضا حقیقی هم که پیش دکتر رفت به او گفته بود اکثر تیم شما مصدوم می شوند ؟
چیزی که تعارف نداریم همین است .زمین بازی ما خوب نیست . آن زمین اصلا چمن مصنوعی نیست بلکه یک موکت است تا چمن مصنوعی !وقتی در این زمین بازی می کنیم انگار در اسفالت بازی کنیم .
چه اصراری است که در این زمین بازی کنید ؟
این نظر آقای یاوری است . من بازی نکردم اما می گویند چمن حافظیه هنوز نرم است و زیراش خالی می شود . می گویند باید خیلی پر تر شود .
اما بازیکنان پرسپولیس که از کیفیت زمین راضی بودند ؟
وقتی تیمی می برد همه چیز خوب است . طبیعی است که آنها از زمین حافظیه تعریف کنند چون برنده بازی شدند .
خیلی‌ها می گویند که فجر برای این اصرار به بازی در چمن مصنوعی دارد که در آنجا می تواند درصد برد خود را بالا ببرد ؟
اصلا اینطور نیست . تیم ما توانایی بیشتری دارد و در خارج از خانه نتایج خوبی گرفتیم که این ادعا را رد می‌کند . بازی در زمین مصنوعی برای ما هم سخت است این همه مصدوم داده ایم . به من باشد که می گویم چمن مصنوعی به درد ما نمی خورد .
فکر می کنی مصدومیت‌ها زیاد به خاطر همین زمین است ؟
بدشانسی و چمن مصنوعی . ۱۰ دقیقه بازی می کنیم از قوزک تا زانویمان درمی گیرد . خیلی سفت است .
در لیگ می مانید ؟
الان شرایط برای بازیکنان جوان محیا شده است و هر کسی توانایی دارد الان باید رو کند دیگر در تیم چنین فرصتی برای بازیکنی به دست نمی آید . ما در لیگ می مانیم بی تردید .
با تیم ملی به غرب آسیا رفتی چطورتجربه ای بود ؟
یکی از بهترین دوران اردویی بود که پشت سر گذاشتم . کی روش بی نظیر بود . در این اردو به اندازه ده سال تجربه و کار یاد گرفتم . حالا متوجه شدم فرق بازیکن ملی پوش با سایرین چیست .
گویا نظر کی روش هم روی تو مثبت است ؟
من هم شنیده ام . ایشان به من فرصت دادند و مطمئنا در لیگ بازهم خوب کار می کنم تا دوباره دعوت شوم کار با کی روش آرزویی است که نباید از دست بدهم.
گویا فصل آخر حضورت در فجر است ؟
بله قراردادم پایان فصل تمام می شود

هدف بعدی ؟
قطعا خارج از کشور ... اصلا به بازی در ایران برای فصل بعد فکر نمی کنم .
صحبتی با پیشنهادی شده است ؟
بله صحبتی شده است و اگر پول قراردادم در خارج از کشور کمتر از ایران هم باشد آن پیشنهاد را به پیشنهادات ایرانی ترجیح می دهم .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391