برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فجرسپاسی صفر- پرسپولیس ۲

یکشنبه، ۱۰ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۷ — گل

دیگ جوشان حافظیه خیلی زود به هیجان آمد . در ثانیه کمتر از ۳۰ که غلامرضا رضایی دروازه فجر را باز کرد

تیم پرسپولیس و تیم فجر سپاسی

لیگ برتر باشگاه‌های ایران- هفته نوزدهم

یکشنبه ۱۰ دی‌ماه ۱۳۹۱- ساعت ۱۴:۰۰

ورزشگاه حافظیه شیراز

تماشاچی : ۱۵ هزارنفر

فجرسپاسی: وحید شیخ‌ویسی- امید خلیلی- سعید قزل‌گچلی- محمد آفند(محمد انصاری ۳۲)- علیرضا جلیلی- محسن فیروزآبادی- هادی ایمانی- حسین کاظمی- حمید جوکار- جابر انصاری- سیدمحمدرضا حسینی

سرمربی: محمود یاوری

پرسپولیس : نیلسون کوریا- سیدجلال حسینی- رضا نورمحمدی- حسین ماهینی- امیرحسین فشنگچی- رضا حقیقی- محمد نوری- علی کریمی- مارکو پروویچ- غلامرضا رضایی- کریم انصاری‌فرد

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

شرح گل:

۱-۰(پرسپولیس):هنوز حواس تعداد زیادی از تماشاگران به بازی نبود که غلامرضا رضایی با فرار از بین مدافعان میانی فجر از گوشه چپ محوطه جریمه با یک ضربه سرکش گل اول بازی را به ثمر رساند. این گل در ثانیه ۱۲ وارد دروازه فجر ششد تا شروع های سریع پرپسولیس همچنان ادامه داشته باشد.

۲-۰(پرسپولیس):پس از چند اورلپ از سمت راست دفاعی فجر ، غلامرضا رضایی با پاسی نرم کریم انصاری فرد را صاحب توپ کرد و او این پاس ایده آل را به گل دوم بازی تبدیل کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391