برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تصمیم‌گیری فجر درباره تحقیرهای رویانیان

سه‌شنبه، ۱۲ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۴۹ — ورزش۳

سرپرست باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز با اعلام اینکه مسئولان باشگاه در موردتحقیرهایی که از سوی رویانیان نسبت به تیم سپاسی صورت گرفت تصمیم گیری می کنند، گفت: پرسپولیس با به خدمت گرفتن "علیرضا حقیقی" نه تنها به تیم فجرشهید سپاسی کمک نکرد بلکه این تیم را خلع سلاح کرد.

محمد عاری

محمد عاری اظهار داشت: با توجه به صحبت های که از ابتدای فصل مسئولان پرسپولیس با "علیرضا حقیقی" انجام دادند، این بازیکن از همان زمان هوایی شده بود در حالیکه تیم فوتبال پرسپولیس از ابتدا می دانست که حقیقی یکی از بازیکنان اصلی و به واقع ستون تیم فجر شهید سپاسی شیراز است.
وی ادامه داد: برای ماندن حقیقی در فجر شهید سپاسی مدیرعامل و مسئولان تیم بسیار تلاش کردند زیرا که سرمربی تیم به هیچ وجه راضی به رفتن بازیکن اصلی تیم فجر نمی شد و بعد از انتقال نیز یاوری تا مدت‌ها نارضایتی خود را از این موضوع ابراز می داشت.
سرپرست تیم فجر شهید سپاسی شیراز تصریح کرد: در صورتی که مبلغ قرارداد حقیقی ۳۰۰ میلیون تومان بود به طور حتم باشگاه تلاش های لازم برای تهیه این پول را انجام می دا د تا بدین وسیله از خروج بازیکن اصلی تیم جلوگیری کند.
عاری سپس به سابقه ۱۴ ساله خود در فوتبال ایران اشاره کرد و ابراز داشت: از زمان مرادی معاون فعلی برنامه و بودجه ریاست جمهوری تاکنون به عنوان سرپرست باشگاه فجر شهید سپاسی در این تیم خدمت کرده ام و اگر حرفی می زنم به دلیل این است که دوست ندارم تیمی که نام شهید برروی آن است تحقیر شود.
وی تاکید کرد: در مورد توهینهای که رویانیان در مورد شخص خودم انجام داد می گذرم اما در مورد تحقیرهای تیم فجر شهید سپاسی که توسط مدیرعامل باشگاه پرسپولیس انجام شده مسئولان باشگاه به طور حتم تصمیم گیری می کنند.
سرپرست باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز همچنین بیان کرد: به طور حتم ظلم کردن به تیمی که منتسب به شهید است و بسیاری از خانواده های شهدا حامیان آن هستند در آینده می تواند عواقب بسیاری را برای افرادی که این تیم را تحقیر می کنند داشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391