برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صرف نظر فجر از پیگیری تحقیرهای رویانیان

چهارشنبه، ۱۳ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۳ — تابناک

مدیر عامل باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز گفت: رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تهران در تماس تلفنی با سرپرست باشگاه فجر در مورد صحبتهای مطرح شده در برنامه ۹۰ از "محمدعاری"دلجویی و هیئت رئیسه باشگاه فجر نیز از پیگیری تحقیرهای رویانیان صرف نظر کرد

تیم فجر سپاسی

جعفر جعفری اظهار داشت: روزگذشته جلسه ای با حضور مسئولان اعضای هیئت رئیسه باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز به منظور دفاع از سرپرست این باشگاه و نیر تصمیم گیری برای جوابگویی به تحقیرهای انجام شده درمورد باشگاه فجر توسط مدیرعامل پرسپولیس برگزار شد.

وی ادامه داد: دراین جلسه راهکارهای مختلفی برای برخورد با تحقیرهای انجام شده مطرح شد که در نهایت تماس تلفنی رویانیان به منظور دلجویی با سرپرست باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز باعث صرف نظر کردن اعضا هیئت رئیسه از تصمیمشان شد.

سرپرست باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز تاکید کرد: در پایان جلسه نیز بیانیه ای توسط اعضا هیئت رئیسه باشگاه صادر شد تا بعد از این تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز با آرامش بیشتری بتواند مسابقات خود را دنبال کند.

در برنامه ۹۰ روز دوشنبه ۱۰ دی ماه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران به دلیل مطرح شدن میزان قرارداد " علی رضا حقیقی" با به کاربردن برخی الفاظی باعث حرمت شکنی سرپرست باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز و نیز تحقیر این باشگاه فرهنگی ورزشی شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391