برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فرکی: آلومینیوم را می‌بریم تا نگویند ۱۳ نحس است

پنجشنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۵۵ — گل

ولاد خوزستان بعد از اینکه ۱۲ هفته را بدون شکست پشت‌سر گذاشت به آلومینیوم هرمزگان رسید تا بحث نحسی ۱۳ و مسائل این چنینی مطرح شود اما حسین فرکی سرمربی فولادی‌ها به این مساله اعتقاد چندانی ندارد و معتقد است با پیروزی، نحسی را تغییر خواهد داد.

حسین فرکی

اوضاع و احوال تیم چطور است؟ ظاهرا به خاطر گرد و غبار تمرین‌ها را تعطیل کردید...

بله، هوا خیلی آلوده بود و حتی مدارس تعطیل شد که ما هم تصمیم گرفتیم به خاطر سلامتی بازیکنان تمرین را تعطیل کنیم البته صبح در سالن تمرین کردیم اما تمرین بعد از ظهر انجام نشد.

پس مشکل خاصی وجود ندارد؟

نه، خدا را شکر همه چیز خوب است و بچه‌ها برای بازی با آلومینیوم آماده‌اند. بازی با آلومینیوم هم سخت و دشوار است و معمولا بازی مقابل تیم‌های آقای میثاقیان که تفکرات بازی قدرتی، درگیرانه و دونده دارد کار آسانی نیست و دردسر زیادی دارد.

فکر کردیم می‌خواهید بگویید بازی مقابل تیم میثاقیان که ضدفوتبال بازی می‌کنند، سخت است...

سخت است اما من میثاقیان را می‌شناسم. ایشان از دوستان خوب من است که تیمش همیشه خوب و درگیرانه بازی می‌کند. به هر حال هر بازی و هر حریفی، تفکر خاص خودش را دارد و چیزی که من از تیم‌های میثاقیان می‌دانم این است که همیشه قدرتی بازی می‌کنند. من میثاقیان را قبول دارم و اتفاقا یک ساعت پیش داشتیم با هم صحبت می‌کردیم.

عجیب است! در چه مورد صحبت می‌کردید؟

ما همیشه صحبت می‌کنیم و مربوط به این بازی نیست اما ما به رسم ادب و همکاری که متقابلا انجام می‌شود، با ایشان در مورد زمین تمرین و... صحبت کردیم. به هر حال آلومینیوم میهمان ماست و کار حرفه‌ای ایجاب می‌کند به هم کمک کنیم. هر چند که بعضی اوقات این اتفاقات در بعضی جاها نمی‌افتد.

فکر می‌کنیم تیم خود شما بود که در بندرعباس به مشکل خورد...

مشکل خاصی نبود، تنها روز قبل از بازی بحث انتظامات و این مسائل بود که البته به خاطر بی‌تجربگی بود چون به هر حال آلومینیوم تازه به لیگ برتر آمده بود و تجربه لازم را نداشت اما به لحاظ زمین و همکاری‌های این چنینی هیچ مشکلی نبود.

این تیم با تیم دور رفت یکسری تفاوت دارد که یکی از آنها حضور میلاد میداوودی است. مهاجمی که خوب گل می‌زند و انگیزه‌های زیادی دارد که ممکن است خطرناک باشد.

وا... به نظر من همه تیم آلومینیوم خطرناک است. من در مورد بازیکن خاصی صحبت نمی‌کنم چون مجموعه بازیکنان و کادر فنی آلومینیوم خوب کار می‌کند اما به هر حال این بازی هم مثل بازی‌های دیگر است و این بحث‌ها را معمولا رسانه‌ها مطرح می‌کنند وگرنه از نظر ما فرق نمی‌کند و حساسیتی روی این مسائل نداریم. راجع به میلاد هم باید بگویم که او از بازیکنان خیلی خوب است که من قبولش دارم.

اگر قبولش داشتید چرا او را نخواستید؟!

بحث نخواستن نبود. مساله این بود که چیزی از سوی ما مطرح نشده بود و از جانب رسانه‌ها بود و بحث‌هایی که استقلال دنبال می‌کرد. من کلمه «نخواستن» را هیچ وقت نگفتم. به هر حال وقتی در این پست بازیکن کافی داریم و برای جابجایی شرایط نداشتیم، نمی‌توانستیم میلاد را جذب کنیم اما بحث نخواستن نبود و این مساله خوشایند هم نبود که به این شکل مطرح شود بلکه رسانه‌ها برداشت کردند و تیتر زدند.

حتی در مورد میلاد میداودی، آقای فتح‌ا... زاده هم با من صحبت کرد که می‌توانید از او بپرسید که من چه جوابی دادم و هیچ صحبتی در مورد نخواستن نبود. میلاد بازیکن خوبی است که فوتبال خوبی بازی می‌کند. من حتی سال قبل که در نفت تهران بودم به استقلال درخواست دادم اما استقلال آن زمان با جدایی میلاد موافق نبود. پس این به معنای آن است که من میلاد را قبول دارم اما شرایط متفاوت است. الان ما آرش، بختیار، پریرا و... را در این پست داریم و آمدن میلاد برایش بد می‌شد اما الان شرایطش خوب است و بازی می‌کند.

از این بحث بگذریم. فولاد ۱۲ هفته را بدون شکست پشت‌سر گذاشت، فکر می‌کنید در بازی با آلومینیوم این روند ادامه داشته باشد یا اینکه نحسی ۱۳ تیمتان را می‌گیرد؟

به هر حال ایرانی‌ها همیشه دنبال این چیزها می‌گردند اما ما دنبال این هستیم در این بازی پیروز شویم تا نحسی را تغییر دهیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391