برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فتح‌الله‌زاده: بهروان شماره‌اش را به ما هم بدهد برنامه‌ریزی پیشکش!

جمعه، ۱ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۵۳ — فارس

مدیر عامل باشگاه استقلال گفت: آقای بهروان به جای مصاحبه در رادیو و تلویزیون اول شماره اش را به ما بدهد، برنامه‌ریزی پیشکش خودش باشد.

علی فتح الله زاده

علی فتح‌الله‌زاده در خصوص لغو بازی استقلال، ثبت قرارداد فرهاد مجیدی و دیگر مسائل صحبت‌های زیر را انجام داد.

حتما خبر دارید که بازی لغو شده؟

بله شنیدم تیم ما با هزار مکافات به استادیوم رفت اما آتش‌نشانی هم نتوانست آب روی چمن را خالی کند.

بازی هم که فردا برگزار می‌شود.

اگر باران نبارد.

مشکلی که ندارید؟

مشکل که خیلی داریم. مدام در حال رفت و آمد هستیم. ۴۰ بازیکن را باید مدام از این شهر به آن شهر ببریم. اشکالی ندارد. دوستان هر بلایی که دوست دارند، سرِ ما بیاورند.

اما آقای بهروان اعلام کرده هتل در همین نزدیکی‌ها هست اما دوستان قبول نمی‌کنند.

فرقی نمی‌کند. تا هتل مدنظر دوستان یک ساعت و ۱۵ دقیقه راه است و تا اراک یک ساعت و نیم. حداقل در آنجا زمین تمرین داریم و تیم هم از حاشیه‌ها به دور است. اجازه بدهید دوستان دق دلی خود را خالی کنند و حرف و حدیثی نباشد. خیال آقایان راحت شد؟ تیمی با این همه طرفدار و بازیکن ملی‌پوش سرگردان شده است.

رئیس سازمان لیگ اعتقاد دارد، هرگاه برنامه‌ریزی به نفع استقلال باشد شما راضی هستید؟

برنامه‌ریزی پیشکش آقای بهروان،تا به حال هم مراعات ایشان را کردیم هر کس با او خوب برخورد می‌کند، ایشان احساس قدرت می‌کند. بازی پرسپولیس را ۴ روز با فاصله می‌اندازند اما صدای کسی در نمی‌آید. من اول حرف‌هایم را در فدراسیون می‌زنم اما از بهروان می‌خواهم به جای مصاحبه با رادیو و تلویزیون، تلفنش را هم به ما بدهد. او موظف است به عنوان رئیس سازمان لیگ پاسخگوی همه باشد و با تمامی مدیران عامل باشگاه در ارتباط باشد. من نمی‌دانم دوستان رسانه‌ها چگونه او را پیدا می‌کنند که ما نمی‌توانیم. بهروان بهتر است اول به خودش نظم بدهد بعد از دیگران خرده بگیرد. ما در روستاهای دورود هم بازی می‌کنیم تا ایشان احساس قدرت کند من هم برای او دست می‌زنم!

ماجرای مجیدی هم ظاهرا تمام شده است.

دیدید که خانواده مرحوم حجازی هم ناراحت بودند چون کار آن عده که بی‌نظمی کرده‌اند، درست نبود. ما همه برای استقلال هستیم. مطمئن هستم اگر مرحوم حجازی در قید حیات بود، او هم از بازگشت مجیدی خوشحال می‌شد.

بازیکن دیگری که نمی‌گیرید؟

یک بازیکن مدنظر ما است که در صورت توافق مالی فردا با او قرارداد می‌‌بیندیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391