برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گلایه فتح‌الله‌زاده از قلعه‌نویی

سه‌شنبه، ۱۹ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۴ — افکارنیوز

مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید از امیر قلعه‌نویی ناراحت نبوده و قهر هم نیستم

امیر قلعه‌نوعی و علی فتح الله زاده

به نقل از فارس، علی فتح الله زادهدر مورد وضعیت استقلال صحبت های زیر را انجام داد:

فردا با ابومسلم بازی دارید. به پیروزی استقلال امیدوار هستید؟

بازی سختی است. ابومسلم تیم های لیگ برتری را حذف کرده است و علاوه بر این تیم خوب و قدری هم هستند. ما هم به پشتکار استقلال ایمان داریم و به امید خدا می بریم.

تکلیف نکونام چه شد؟ این بازیکن بالاخره می‌رود یا می ماند؟

باید از یک باشگاه پیشنهاد رسمی برسد که در مورد آن تصمیم گیری کنیم. تازه اگر پیشنهاد برسد من باید موضوع را با کادرفنی در میان بگذارم. دوست ندارم تیم ضعیف شود. با وجودی که از نظر مالی مشکلاتی داریم اما دوست ندارم تیم قوی خود را از دست بدهیم. اگر نظر کادرفنی برای جدایی نکونام مثبت باشد باید ببینیم پیشنهاد رسمی برای بازیکن و باشگاه مناسب هست یا خیر. طبق صحبت هایی که با نکونام داشته ایم قرار را بر این گذاشته ایم که او بماند و برای فصل بعد جدا شود با این حال وضعیت نکونام تا پایان هفته دیگر مشخص می شود.

قضیه الونگ چیست؟

می گویند که این بازیکن سال گذشته در حالی برای ما بازی کرده که ITC او را باید از باشگاه دی استردا می گرفتیم. اول اینکه اگر قرار به چنین چیزی بود فدراسیون فوتبال به ما اعلام می کرد. این موضوع دو حالت دارد یا باشگاه اولیه او خودش را زمان درخواست ITC به آن راه زده و اکنون می خواهد از آب گل آلود ماهی بگیرد و درخواست پول کند یا اینکه خود این باشگاه حواسش به پاسخ دادن به درخواست فدراسیون فوتبال نبوده است. ما در حال مذاکره با باشگاه دی استردا هستیم. اگر از طریق مذاکره این موضوع حل شد که هیچ در غیر این صورت راه های قانونی برای ما محفوظ است چون در این مسئله باشگاه استقلال مقصر نیست.

چرا کارت فرهاد مجیدی صادر نمی شود؟

ما به باشگاه الغرافه درخواست صدور ITC را دادیم ولی تا امروز که ۱۵ روز از این درخواست گذشته جوابی نداده اند. سازمان لیگ هم طبق قانون با توجه به اینکه ۱۵ روز از پاسخ ندادن به درخواست باشگاه استقلال گذشته کارت مجیدی را صادر کرد و او برای بازی کردن مشکلی ندارد.

ظاهرا این بازیکن هنوز آماده نیست؟

این دیگر بستگی به نظر کادرفنی و خود مجیدی دارد. مجیدی خودش هم گفته تا زمانی که آماده نباشد دوست ندارد بازی کند.

رسولی نژاد معاون حقوقی وزارت ورزش گفته اگر قرار باشد مجموعه کشوری به استقلال واگذار شود سهام این باشگاه باید دولتی بماند.

حتما دولتی مانده که شخص رئیس جمهور و وزیر مساعدت کردند و این مجموعه را به استقلال دادند. از آقای رسولی نژاد می خواهم که به این طرف کمک کند نه ان طرف. این کارها، کارهای ماندگار است. ما باید دست به دست هم دهیم تا باشگاهی مثل استقلال به حق خودش برسد. دو باشگاه پرسپولیس و استقلال قبل از انقلاب صاحب مجموعه بوده اند و اکنون که به آنها کمک می شود نباید اسیر مسائل اداری شود. در واگذاری مجموعه کشوری به استقلال دکتر سجادی هم تلاش زیادی کرد که باید از او هم تشکر کنیم.

&#۱۶۰;این واگذاری دقیقا چه زمانی صورت می گیرد؟

اگر همه چیز درست شود ظرف روزهای آینده واگذار می شود.

فدراسیون هایی که در این مجموعه هستند چه می شوند؟

ما با آنها تعامل خواهیم داشت چون آنها دوستان ما هستند به خصوص آقای مشحون رئیس فدراسیون بسکتبال که از استقلالی های دو آتشه است. ما با همه تعامل می کنیم تا وزارت ورزش مکان مناسب تری را به آنها بدهد.

&#۱۶۰;تکلیف مجموعه مرغوبکار چه می شود؟

این مجموعه را هم حفظ می کنیم و حتی سعی می کنیم کهسند آن هم به نام استقلال بخورد و حتی می خواهیم با جذب بخش خصوصی برای بازسازی آن اقدامات لازم را انجام دهیم.

فارس: ما شنیده بودیم می خواهند مرغوبکار را از استقلال بگیرند؟

(باخنده) این طور نیست. من دست بده ندارم و فقط می گیرم.

&#۱۶۰;گفته می شود چطور استقلال که مشکل مالی دارد می خواهد این سه مجموعه را نگهداری کند؟

این تحلیل کارشناسی نیست. مرغوبکار که بافت فرسوده ای دارد اما هزینه بر نبوده است و بیشتر برای ما دردسر داشته است. هر مقداری درآمد داشته ایم همان مقدار هم هزینه شده است. کمپ محروم حجازی را هم که من یک سال است ساخته ام ۷۰۰ میلیون تومان درآمدزایی داشتیم. مجموعه کشوری را هم که بگیریم قطعا درآمدزایی می کنیم و سال بعد من بیلان این موضوع را نشان می دهم.

شنیده ایم که می گویند شما به دلیل مصاحبه امیر قلعه نویی که از مشکلات مالی استقلال گلایه هایی کرده بود ناراحت هستید و با او قهر کرده اید؟

این مسئله نه دروغ است و نه راست. درواقع من ناراحت نیستم مطئنم که امیر قلعه نویی به دلیل فشارهایی که بوده این صحبت‌ها را کرده است اما از او گلایه دارم و انتظار نداشتم که این صحبت‌ها را بگوید. ما به نسبت تیم های دیگر به جز پرسپولیس که فعلا پولدارترین تیم است، بابت پرداخت مطالبات عقب نیستیم و در چند روز گذشته هم با حضور اعضای هیئت مدیره به خصوص نجف نژاد جلساتی داشتیم تا هر چه زودتر شرایط مالی باشگاه بهتر شود. البته دیروز هم امیر قلعه نویی مصاحبه کرده و گفته منظور صحبت های او بخاری نبوده است. من تا الان بابت امسال ۸ میلیارد تومان هزینه کرده ام. از طرفی پرداختی های وزارت ورزش به دلیل مشکلات اقتصادی کشور به کل فدراسیون‌ها عقب افتاده است.

فردا که میرشاد ماجدی نیست چه کسی سرپرست استقلال می شود؟

این موضوع را خود امیر قلعه نویی مدیریت می کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391