برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فتح الله زاده: صدقه سری رویانیان دوچرخه سوار می شویم

چهارشنبه، ۶ دی ۱۳۹۱، ساعت ۰۱:۰۸ — گل

علی فتح الله زاده مدیرعامل استقلال در مصاحبه ای درباره مهمترین اتفاقات این تیم اعلام نظر کرد. او که امروز مورد لظف هواداران پرسپولیس قرار گرفته بود به شوخی چند تکه ای به رویانیان زد!


علی فتح الله زاده

حرف های فتح الله زاده را بخوانید:

من مدیر بحرانم
کار یک مدیر در یک تیم فوتبال ایران است که اجازه ندهد مشکلات بیش از حد طبیعی خود پیش بروند. بنده تا متوجه ماجرای جوادنکونام شدم با او جلسه گذاشتم و الحمدلله سوء تفاهم‌ها رفع شد تا ما با تمام قوا مقابل آلئمینیوم به میدان برویم و ان شاء الله صدر را پس بگیریم .

مشکل جواد ربطی به مجیدی ندارد
این از بدشانسی جواد بود که مشکلش درست خورد به ماجرای ورود فرهاد و تمرین او در استقلال . این درحالی است که مجیدی و نکونام رابطه خوبی با هم دارند و برعکس چیزی که می گویند جواد از آمدن فرهاد به تیم خیلی هم خوشحال بود و از این موضوع حمایت کرد.


شوخی های بی جا ؛ به نکونام حق می دهم ناراحت بشود

در تمرینات استقلال بعضی از بازیکنان بی ملاحظگی کرده اند و شوخی های بی دلیلی با جواد نکونام داشته اند که باعث تکدر خاطر جواد شده است. من نمی خواهم خیلی قضیه را باز کنم ولی بازیکنان باید مراقب رفتارشان باشند چراکه اقا جواد بزرگ تیم ما و کاپیتان تیم ملی است برایش بعضی چیزها مهم است. من هم هیچ ایرادی را متوجه او نمی دانم چون هرکس اخلاق خودش را دارد.

سلطانها و مدیریت مخصوص
اگر شمای نوعی مدیر هستی باید بتوانی ستاره‌ها را مدیریت کنی. من تیم پرستاره ای دارم و اگر نتوانم این بچه‌ها را کنار هم جمع کنم ، ول می کنم . می روم خانه . البته بازیکن هرچقدر هم بزرگ باشد باید در چارچوب خودش حرکت کند و در تیم ما این رویه وجود دارد.به خصوص که امیرقلعه نویی هم اینجاست .

قیمت سوخت و باقی قضایا
ما از آقای رویانیان سهمیه سوخت نگرفته ایم. برعکس از صدقه سری ایشان و با قیمتی که برای بنزین گذاشته اند دوچرخه هایمان را خریده ایم تا با ان تردد کنیم و عنقریب است که دوچرخه سوار شویم حاجی جان!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391