برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فدراسیون فوتبال: سرمربی تیم ملی فوتسال تا پایان دی معرفی می شود

دوشنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۵۸ — واحد مرکزی خبر

سرپرست کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال گفت: سرمربی تیم ملی فوتسال تا پایان دی انتخاب و معرفی می شود.

رضا افتخاری

سیدرضا افتخاری با بیان اینکه در حال بررسی گزینه‌ها برای هدایت تیم ملی فوتسال هستیم افزود: گفتگو با مربیان داخلی و خارجی را آغاز کرده ایم اما هنوز تصمیمی در این باره اتخاذ نشده است.
او با بیان اینکه در انتخاب سرمربی تیم ملی دیدگاه‌ها و نظرات مربیان داخلی را لحاظ خواهیم کرد گفت: به همین منظور سمیناری هفته آینده با حضور سرمربیان و مربیان لیگ برتر و دسته اول برگزار می شود.
افتخاری افزود: درصورتیکه گزینه های داخلی شرایط لازم را برای هدایت تیم ملی داشته باشند نیازی به گزینه های خارجی نیست.
سرپرست کمیته فوتسال در عین حال استفاده از دانش مربیان خارجی را برای مربیان داخلی لازم دانست و گفت: مربیان داخلی با توجه به اینکه خیلی راحت تر می توانند با بازیکنان ارتباط برقرار کنند ، در صورت بهره مندی آنان از دانش روز فوتسال بطور قطع و یقین از مربیان داخلی برای هدایت تیم ملی استفاده خواهد شد.
او افزود: فوتسال ما باید به روز و علمی شود و مربیان خارجی می توانند از طریق آموزش به مربیان ما به رشد و پیشرفت فوتسال کشور کمک کنند.
افتخاری گفت: از مربیان خارجی دعوت کردیم با شرکت در این سمینار به مربیان ما آموزش دهند و با برقراری تعامل میان آنان در نهایت تیم ملی سود خواهد برد.
او با اشاره به قرارداد خسوس کاندلاس با تیم ملی و علاقه مندی کمیته فوتسال به همکاری با او افزود: با توجه به سابقه و دانش خوب خسوس ما باید از تجربه او در آموزش مربیان داخلی و تیم ملی سود ببریم.
سرپرست کمیته فوتسال گفت: بازی های دوستانه تیم ملی فوتسال با روسیه که اسفند برگزار خواهد شد فرصت خوبی است برای آزمایش خسوس که اگر موفق بود درباره آینده کاری او در تیم ملی تصمیم خواهیم گرفت.
او افزود: خسوس یکی از گزینه های کمیته فوتسال برای هدایت تیم ملی است اما مذاکره با سایر گزینه‌ها هم جریان دارد و تا ۱۰ روز آینده به جمع بندی خواهیم رسید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391