برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه نویی: مجیدی آماده باشد، به میدان می‌رود، برنامه نود را تحریم نکرده‌ام

شنبه، ۲ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۴۰ — برنا

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:وقتی دورود می تواند میزبان استقلال که یکی از دو تیم پرطرفدار فوتبال ایران است باشد، پس پتانسیل میزبانی از سایر تیم‌ها را نیز دارد.

امیر قلعه‌نوعی

امیرقلعه نویی در نشست خبری پس از بازی مقابل گهر اظهار داشت: ۳۲ سال است که به عنوان بازیکن و مربی در این فوتبال هستم . امروز یکی از روزهای زیبای زندگی من رقم خورد. از همه دورودی‌ها تشکر می کنم و به استانداری ،فرمانداری، یگان ویژه،نیروی انتظامی ،سازمان لیگ و اصحاب رسانه خسته نباشید می گویم. امروز روز پیروزی مردم دورود بود . حق این مردم حداقل یک ورزشگاه ۳۰هزار نفری است.

وی درباره مسائل فنی بازی با گهر گفت : اعتقاد دارم گهر نسبت به نیم فصل اول متحول شده و با برنامه تر فوتبال بازی می کند. نیمه دوم تیم برتر میدان بودیم و موقعیت های زیادی برای گل زدن داشتیم . البته یکی از دلایلی که باعث برد ما شد تجربه استقلال بود.

قلعه نویی با بیان اینکه گهر این حق را دارد که در نیم فصل دوم لیگ برتر میزبان حریفان خود باشد، عنوان کرد: این حق مسلم گهر و مردم لرستان است که نیم فصل دوم میزبان حریفان خود باشند. وقتی آن‌ها می توانند میزبان استقلال که یکی از دو تیم پرطرفدار فوتبال ایران است باشند، پس پتانسیل میزبانی از سایر تیم‌ها را نیز دارند.

سرمربی استقلال درباره نیمکت نشینی آرش برهانی در این بازی گفت: وقتی شرایط زمین را دیدم تصمیم گرفتم به برهانی استراحت دهم و از ایمان موسوی که فیزیکی تر فوتبال بازی می کند، استفاده کنم.

قلعه نویی درباره اینکه چه زمان قرارداد فرهاد مجیدی با استقلال به ثبت خواهد رسید اظهار داشت: دو جای خالی داریم که با حضور مجیدی و یک بازیکن خارجی پر خواهد شد. آنطور که خبر دارم قرار بود مجیدی امروز قراردادش را ثبت کند. او از سرمایه های فوتبال ما است . جذب مجیدی با نظر مستقیم من صورت گرفت که فتح اله زاده هم با آن موافقت کرد. او می تواند به استقلال کمک کند، اما این کمک فقط به بازی کردن او در زمین مربوط نمی شود. اگر آماده باشد بازی خواهد کرد و درغیر اینصورت جوانترها بازی خواهند کرد.

وی درباره اینکه گفته می شود برنامه ی نود را تحریم کرده است گفت: من برنامه نود را تحریم نکردم . هنگام شروع یکی از جلسات تمرینی ما در تهران گزارشگر این برنامه به داخل زمین آمد و از من خواست که مصاحبه کنم در جواب آن بزرگوار گفتم تمرین در حال شروع شدن است و اجازه دهید در فرصتی مناسب با یکدیگر صحبت کنیم که خبر درست کردند قلعه نویی نود را تحریم کرده است.

قلعه نوعی افزود: فردوسی پور مجری بزرگ و کاربلد است که برنامه خوبی هم دارد، اما باید یکسری از مسائل برطرف شود. این که یک مدیر را مقابل مدیری دیگر یا بازیکن را مقابل مربی قرار دهیم، کاری غلط و نادرست است و به فوتبال ما کمک نمی کند.

سرمربی استقلال در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه ورزشگاه تختی دورود از نظر کیفیت با حافظیه شیراز تفاوتی ندارد، عنوان کرد: قیاس کردن کار درستی نیست . البته حافظیه از این جا بزرگتر است. باید ایرادات این ورزشگاه برطرف شود. از این نکته غافل نشوید که سازمان لیگ ورزشگاه‌ها را بازرسی م کند و باید شاخص های AFC رعایت شود .

وی افزود: اما باز هم می گویم وقتی ما به دورود آمدیم و بازی کردیم سازمان لیگ باید حق این تیم، مردم دورود و استقلال را بدهد. امیدوارم بهروان کم لطفی نکند و گهر در نیم فصل دوم هم میزبان حریفان خود اشد.

سرمربی استقلال در پاسخ به سوال خبرنگاری دیگر که از او پرسید پس چرا قبل از آمدن به دورود در مصاحبه های خود از بازی کردن در این شهر گلایه کرده بودید؟ گفت: من هیچ توهینی نکردم. این افتخار من و استقلال است که لطف خدا شامل حال ما شد و به عنوان اولین مهمان به دورود آمدیم . هواداران گهر تا آخر بازی تیم خود را تشویق و به ما هم کوچکترین بی احترامی نکردند. این نقطه عطفی در فوتبال ایران بود که شروع شد. اگر قبلا گلایه ای از مکان بازی کرده بودم به دلیل آن ۴۰ ایرادی بود که عنوان شده بود.

قلعه نویی در پاسخ به سوال خبرنگاری دیگر که به او گفت شما به غیر از شکست گهر مایلی کهن را هم شکست دادید گفت: مایلی کهن استاد من است. برخی اوقات در یک خانواده اختلاف نظرهایی بوجود می آید. همین که ایشان هدایت گهر را بر عده گرفت جای تقدیر دارد.

وی درباره این که چرا استقلال در اراک اسکان پیدا کرد؟ اظهار داشت: خود شما می دانید دورود هتل ندارد. بروجرد یک هتل دارد که گهر در آن جا بود اما با این وجود حاضر شدیم ما هم به آن جا برویم که گفتند دیگر ۵ اتاق بشتر ندارد. این سوال شما باعث شد باز هم از مردم خوب اراک و نیروهای اجرایی آن‌ها تشکر کنم. به دلیل مهمان نوازی خوب آن‌ها یک بازی خیریه برای حمایت از انجمن بیماری های خاص در اراک انجام خواهیم داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391