برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

طعنه قلعه نویی به رویانیان سوژه داغ فوتبالی ها!

دوشنبه، ۱۸ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۷ — قدس‌آنلاین

قلعه نویی قبل از بازی با ذوب آهن رسما اعلام کرده بود که بنزین‌ها قلابی است. او با همین جمله قصد داشت مدیریت رویانیان را در ستاد سوخت زیر سوال ببرد که حربه اش موفقیت آمیز هم بوده و این روزها طعنه او به مدیرعامل پرسپولیس به سوژه داغی بدل شده است.

امیر قلعه‌نوعی و محمد رویانیان

امیر قلعه نویی قبل از بازی با ذوب آهن در جمله ای معنی دار که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را هدف قرارمی داد در تشریح اینکه چرا هوا آلوده است گفت:« این هم آخر و عاقبت بنزین قلابی است دیگر!» شاید در ابتدا هیچ کس تصور نمی کرد که منظور امیر قلعه نویی چیست اما وقتی کنکاش به عمل آمد همه فهمیدند که منظور امیر قلعه نویی شخص رویانیان بوده و او مدیریت آقای سردار را در ستاد سوخت به نقد کشیده است. طعنه های امیر قلعه نویی به رویانیان با کمی تاخیر به سوژه داغی میان اهالی فوتبال تبدیل شده است و درباره اینکه امیر با چه زرنگی خاصی رویانیان را زیر سوال برده این روزها حرف های زیادی در محافل ورزشی می شنویم. البته علی فتح الله زاده هم سکوت نکرده و در اظهارنظری جالب گفته:« از طعنه امیر به رویانیان عشق کردم!» حالا باید منتظر دفاعیه بلند و بالای سردار از مدیریتش در ستاد سوخت بود. آیا رویانیان جواب امیر قلعه نویی و علی فتح الله زاده را می دهد یا اینکه سردار جواب دادن به آبی‌ها را به بعد از بازی با نفت تهران موکول می کند؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391