برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمد قاضی : زود رفتم چون می خواستم تمرین کنم، ناراحتی در کار نبود !

شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۰۹ — گل

خداراشکر در وضعیت خوبی به سر می برم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ام اما باید در شرایط مسابقه قرار گیرم تا آمادگی ام افزایش یابد

محمد قاضی

شاگردان گل محمدی در بازی های اخیر گلهای فراوانی به ثمر رسانده و به نوعی جبران مافات نیم فصل اول می کنند ! حضور محمد قاضی در خط حمله پرسپولیس این امیدواری را در ابتدای فصل به هواداران سرخپوش داد که تیمشان برای بازکردن دروزاه حریفان مشکلی ندارد اما مصدومیت۲ ماهی است که گریبان وی را گرفته و پس از به ثمر رساندن گل ششم پرسپولیس مقابل پیکان تا کنون نتوانسته دقایق زیادی به میدان برود .

قاضی پس از گذراندن دوران مصدومتیش روزهای پرکار و تمرین های پرفشاری را گذراند ولی در دو هفته اخیر چندان به بازی گرفته نشد . مهاجم ملی پوش پرسپولیس در مورد شرایط بدنی اش گفت : خداراشکر در وضعیت خوبی به سر می برم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ام اما باید در شرایط مسابقه قرار گیرم تا آمادگی ام افزایش یابد .

در خبرها آمده بود قاضی پس از پایان مسابقه پرسپولیس – داماش با ناراحتی رختکن را ترک کرده و حاضر به مصاحبه نشده است .وی در پاسخ به علت بروز چنین مساله ای گفت : بحث ناراحتی در کار نبوده ! من زودتر از ورزشگاه بیرون رفتم چون می خواستم تمرین کنم ! محمد قاضی در پایان تاکید کرد : ۲ روزی بود که بدلیل دیدار با داماش نتوانسته بودم تمرین کنم به همین دلیل بلافاصله بعد از اتمام مسابقه به ورزشگاه درفشی فر رفتم و تمرین کردم تا از لحاظ بدنی افت نکنم.

باید دید گل محمدی چه زمانی از این مهاجم پرانگیزه در ترکیب تیمش استفاده خواهد کرد در حالی که کریم انصاری فرد در دو بازی گذشته نتوانسته موفقیت مسابقه های قبل را داشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391