برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گردان بهترین، جعفری ضعیف ترین

دوشنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۰۳ — ایمنا

سپاهان با شکست برابر فولاد رتبه دومی خود را هم از دست داد تا در شروع نیم فصل دوم در سراشیبی سقوط قرار گیرد.

تیم سپاهان

ایرادی که به ترکیب کرانچار وارد است این است که او از بازیکنانش در پست‌هایی که کارایی بالاتری دارند بازی نمی‌گیرد.
ناهماهنگی و شتابزدگی در تیم سپاهان از وقتی احسان به ترکیب اضافه شده به نوعی موج می زند، نه اینکه عیب از احسان باشد نه، عیب از مدیریت حضور او در زمی و مدلی است که باید از او بازی گرفته شود.
احسان در فرم ایده آل قرار دارد و خلعتبری نیز همینطور ولی این دو بازیکن به عنوان دو ستاره سپاهان اصلاً با هم هماهنگ نیستند و این دلیلی بر عقیم ماندن موقعیتهای است که سپاهان بنا دارد به گل تبدیل سازد.
شهاب گردان(۶.۵):
بر خلاف شعارهای احساسی چند هوادار سپاهان باید بگوییم گردان یک روز خوب را در دیدار با فولاد ثبت کرد. او در مجموع نیمه اول و دوم پنج سیو خوب داشت که باعث شد سپاهان فقط با اختلاف یک گل ببازد. اگر گردان روی گل هم واکنش بهتری داشت یک روز استثنایی را تجربه می کرد.
حسن جعفری(۴):
او در دومین بازی پیاپی دومین اشتباه مرگبار را انجام داد تا سپاهان با از دست دادن ۶ امتیاز در دو بازی آغازین نیم فصل دوم در شرایط بسیار بدی قرار گیرد. پیش بینی می‌شد در این بازی از جعفرپور به جای جعفری استفاده شود که سپاهان باز هم به جعفری اعتماد کرد. جعفری که در دو فصل اخیر هرگز در مصافهای تک به تک بازنده نبود در این دیدار نشان داد کمی با روزهای خوبش فاصله دارد.
فرشید طالبی(۵):
از فرشید طالبی به عنوان با تجربه ترین مدافع تیمش انتظار بیشتری می‌رود، او باید به دفاع مخصوصاً در هنگام حملات نظم دهد اما در دو بازی اخیر در این امر موفق نبوده است.
علی احمدی(۴):
بسیار کند بود و در چند صحنه مخصوصاً در نیمه دوم جا ماند، او که این فصل به همراه سایر ذوب آهنی‌ها به سپاهان آمده است در نیمه اول پاس اشتباهی به افشین داد که نزدیک بود کار دست سپاهان دهد.
احسان حاج صفی(۵.۵):
او که پس از یک سال و نیم با پیراهن سپاهان در فولادشهر بازی کرد مثل همیشه جنگنده و تکنیکی کار کرد و یک شوت زیبا هم در نیمه دوم زد که با واکنش زیبای سلیمی راه به جایی نبرد. البته حاج صفی باید بداند تک روی و اعتماد به نفس بیش از حد هم نظم تیمی سپاهان را با مشکل روبرو کرده است.
امید ابراهیمی(۵):
فولاد دفاعی بازی می‌کرد و او در هنگام حملات کمتر فرصت خود نمایی پیدا می‌کرد. ابراهیمی در این دیدار بار دیگر به پست هافبک دفاعی و وسط زمین بازگشت و به روزهای خوبش نزدیک شد.
اروین بولکو(۵):
نمایش او نسبت به دیدار با مس معمولی تر بود و شاید به همین خاطر خیلی زود توسط کرانچار تعویض شد. او پاس‌های اشتباه متعددی در طول بازی داد.
محرم نویدکیا(۵):
نویدکیا که در میانه میدان به عنوان بازیساز سپاهان تنها است روز خوبی را پشت سر نگذاشت. محرم که گویا دیروز از بازی بی سرانجام خودش و هم تیمی هایش عصبی هم شده بود در یک صحنه مشتی به زمین کوبید تا نشان دهد از روز خودش و سپاهان راضی نیست.
حسین پاپی(۵):
او بهتر از خلعتبری در جناحین سپاهان کار کرد و البته در نیمه اول یک ارسال زیبا به سمت دروازه فولاد داشت که ایجاد خطر کرد. پاپی هم به نسبت چند بازی ابتدایی که به صورت فیکس برای سپاهان بازی کرده کمی افت داشته است.
محمدرضا خلعتبری(۴.۵):
یک بازی ضعیف دیگر از خلعتبری که این روزها در حاشیه به سر می‌برد و دیگر از آن خلعتبری که در چهار بازی پیاپی برای سپاهان پنج گل سرنوشت ساز به ثمر رساند نیست. شاید علت این موضوع حضور حاج صفی در ترکیب سپاهان باشد که عنان ضربات ایستگاهی و کارهای هجومی تیم را در دو بازی اخیر به دست گرفته است.
رادومیر جالوویچ(۵):
او در این بازی به محمد غلامی ترجیح داده شده بود و اگر کمی خوش شانس بود یک پنالتی خوش موقع نیز برای تیمش می‌گرفت هرچند ترکی این کار جالوویچ را تمارض دانست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391