برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یک انتقال، یک احتمال؛ گردان و صادقی با هم می‌سازند؟

دوشنبه، ۴ دی ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۱۶ — گل

مدیران سپاهان بعد از کش و قوس‌های فراوانی که با مسئولان باشگاه سایپا بابت نقل‌وانتقال رحمان احمدی انجام دادند موفق نشدند مبلغ نجومی آنان را بپردازند. بنابراین در ‌‌نهایت مقدمات ورود شهاب گردان دروازه‌بان ناراضی پرسپولیس را به تیم فوتبال سپاهان فراهم کردند تا وی در کنار محمدباقر صادقی کار حفاظت از دروازه طلایی‌پوشان را بر عهده بگیرد. اما این گزینش و انتخاب ممکن است برای تیم سپاهان مایه دردسر و عذاب شود.

شهاب گردان

این دو دروازه‌بان مدتی در تیم ذوب‌آهن هم‌باشگاهی بودند و از قضا رابطه چندان خوبی با هم نداشتند. محمدباقر صادقی دروازه‌بان دوم تیم ذوب‌آهن بود و وقتی توانست جواب اعتماد منصور ابراهیم‌زاده را بدهد به ناگاه به‌خاطر بازی‌های درخشانش برای مدتی خود را در اردوی تیم ملی دید و از همان جا بود که وی به عنوان دروازه‌بان اول تیمش مدعی شد. به همین منظور صادقی وقتی پای میز مذاکره با سپاهانی‌ها نشست به گفته خودش این جمله را چندین مرتبه به مدیران باشگاه سپاهان متذکر شد که در سپاهان در هر شرایطی به‌عنوان سنگربان اول تیم قرارداد امضاء می‌کند و در غیر این صورت به دیگر گزینه‌ها می‌اندیشد. مدیران سپاهان هم تسلیم این خواسته صادقی شدند و قبول می‌کنند که کار حفاظت از دروازه تیم‌شان بر عهده این دروازه‌بان جوان باشد.

اما از آنجایی که زردجامگان می‌بایستی در سه جبهه (لیگ بر‌تر- حذفی- قهرمانان آسیا) با حریفان دست و پنجه نرم کنند به دنبال جانشینی مطمئن برای محمدباقر صادقی بودند و به همین دلیل باب مذاکره را با رحمان احمدی گشودند اما گویا مبلغ درخواستی مدیران باشگاه سایپا بابت این نقل‌وانتقال نجومی بوده که آنان بالاخره بعد از کش‌وقوس‌های فراوان شهاب گردان را روانه اصفهان کردند تا در کنار صادقی زیر نظر «تونچی» مربی دروازه‌بانان کروات تیم سپاهان کار آماده‌سازی خود را برای شروع نیم‌فصل دوم لیگ بر‌تر انجام دهند.
اما نکته حائز اهمیت در این‌جاست که به احتمال زیاد ممکن است در آینده خیلی نزدیک بین محمدباقر صادقی و شهاب گردان «کنتاکت» و یا اختلافی در بگیرد که این می‌تواند برای زرد‌ها گران تمام شود. در این خصوص مدیرعامل باشگاه سپاهان می‌گوید: «در مکتب باشگاه سپاهان رقابت در عین رفاقت انجام می‌گیرد، جنگ و جدل و دعوا معنا ندارند. بازیکنان در کنار یکدیگر در عین دوستی و رفاقت برای سربلندی تیم سپاهان از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نمی‌کنند تا در عین حال بهترین‌ها و آماده‌ترین بازیکنان در ترکیب قرار بگیرند.»

علیرضا رحیمی ادامه‌ می‌دهد: «با توجه به سنگینی رقابت‌های سپاهان و به‌خاطر اتفاقات غیر قابل پیش‌بینی در فوتبال در صدد جانشینی خوب و مطمئن برای محمدباقر صادقی بودیم که از این رو قسمت شهاب گردان شد که دوباره در اصفهان و سپاهان فعالیت خود را شروع کند. مطمئن باشید این دو دروازه‌بان با ارائه تمام شایستگی‌های خود با رفاقتی سالم رقابتی خوب با هم دارند تا سپاهان روسفید و سربلند شود.» رحیمی با امیدواری خاصی از آینده صحبت می‌کند اما از آینده هیچ‌کس خبر ندارد. باید بیشتر منتظر ماند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391