برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دکتر نوروزی: گزارشی از قلیان کشیدن بازیکنان به دست ما نرسیده است

دوشنبه، ۱۸ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۵۹ — ایسنا

معاون پزشکی باشگاه استقلال از برخورد شدید و قاطع این باشگاه با بازیکنانی که رو به قلیان کشیدن می‌آورند، خبر داد.

امین نوروزی

دکتر امین نوروزی، درباره معضل کشیدن قلیان توسط بازیکنان فوتبال گفت: یک فوتبالیست به ریه پاک نیاز دارد و کشیدن قلیان در وهله اول سلامتی او را تهدید می‌کند. ما به هیچ وجه چنین مساله‌ای را در باشگاه بر نمی‌تابیم و اگر خدای نکرده با موردی از این دست مواجه شویم، بلافاصله بازیکن مورد نظر را به کمیته‌ انضباطی باشگاه معرفی می‌کنیم.

معاون پزشکی باشگاه استقلال اضافه کرد: تاکنون گزارشی از این دست به معاونت پزشکی باشگاه نرسیده، ولی اگر با چنین موردی مواجه شویم، قطعا با آن برخورد می‌کنیم. بازیکنان ما در سلامت هستند و مشکلی از این بابت ندارند.

وهمچنین گفت: از سال ۲۰۱۴ به احتمال فراوان، نیکوتین جزو مواد دوپینگی به حساب می‌آید، اما بیش از این مساله، نگرانی من از بابت سلامتی بازیکنان است. کشیدن قلیان ضمن از بین بردن سلامتی ریه، کیفیت فنی بازیکن را نیز کاهش می‌دهد.

به گزارش ایسنا، در سایت‌های خبری تصویری از ویسنته آرزه، بازیکن بولیویایی جدید استقلال در حال قلیان کشیدن منتشر شده است که البته به نظر می‌رسد در خارج از کشور و پیش از حضور این بازیکن در استقلال بوده است.

وی در ادامه از مصدومیت دوباره هاشم بیگ زاده خبر داد و به ایسنا گفت: متاسفانه بیگ زاده در تمرین روز چهارشنبه از ناحیه زانو دچار صدمه شد که پس از گرفتن MRI متوجه شدیم دچار کشیدگی لیگامنتی شده است. او باید فیزیوتراپی کند تا روز شنبه از او تست بگیریم. اگر در تست نشانی از بهبودی دیدیم، اجازه می‌دهیم که دویدن را آغاز کند.

نوروزی درباره آخرین وضعیت سیاوش اکبرپور هم گفت: این بازیکن که از ناحیه همسترینگ پای راست دچار آسیب شده بود، از اواسط هفته‌ آینده می‌تواند دویدن را شروع کند. اکبرپور فعلا زیر نظر فیزیوتراپ کار می‌کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391