برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ورزشگاه حافظیه برای مسابقات فوتبال آماده شد

جمعه، ۸ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۶ — واحد مرکزی خبر

چمن ورزشگاه حافظیه شیراز بهسازی و آماده بهره برداری شد .

استاندار فارس گفت : چمن ورزشگاه حافظیه با ۱۲ میلیارد ریال اعتبارات استانی ، به بهترین شکل و با استفاده از آخرین فناوری های روز دنیا بازسازی شد و آماده برگزاری بازی های رسمی است .
حسین صادق عابدین با بیان اینکه ورزشگاه حافظیه دارای مشکلات متعددی بود و در سال های گذشته مورد انتقاد اهالی ورزش کشور قرار داشت افزود : احیا این ورزشگاه از تابستان امسال مورد توجه قرار گرفت و در زمان حاضر بعد از شش ماه ، چمن ورزشگاه به بهترین شکل ، بازسازی شده است .
وی با تاکید بر اینکه حافظیه هم اکنون یکی از بهترین ورزشگاه های کشور برای برگزاری بازی های فوتبال است افزود : تمام اعتباراتی که برای بازسازی این ورزشگاه هزینه شده استانی بوده است .
استاندار فارس افزود : وزارت ورزش و جوانان برای حمایت و تقویت تیم های شهرستانی باید همت بیشتری داشته باشد تا بتوانیم سایر ورزشگاه های استان را تکمیل کنیم و در اختیار ورزشکاران قرار دهیم .
صادق عابدین با بیان اینکه کنفدراسیون فوتبال آسیا ، ۱۸ مورد ایراد در خصوص این ورزشگاه مطرح کرده بود که حدود ۱۶ مورد آن رفع شد گفت : ورزشگاه حافظیه برای بازی های رسمی ، مورد تائید کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار دارد .
وی با اشاره به اینکه امید است وزارت ورزش و جوانان به تعهدات خود در مورد ورزشگاه میانرود عمل کند افزود : میانرود تنها ورزشگاه استان فارس است که این وزارتخانه قول مساعدت در تکمیل آن را داده و امیدواریم با تامین اعتبار مورد نیاز، این ورزشگاه در نیمه اول سال ۹۲ مورد بهره برداری قرار گیرد.
استاندار فارس ادامه داد : برای تامین اعتبارات مورد نیاز این طرح، منابع درآمدی جدیدی در استان برای ورزشگاه میانرود تعریف کرده ایم که بدون کمک وزارت ورزش و جوانان صورت گرفته است.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس در خصوص تامین اعتبار مورد نیاز برای بازسازی چمن ورزشگاه حافظیه گفت: در این طرح که از تیر ۹۲ آغاز شد، ۲۸ هزار متر لوله گذاری صورت گرفت و چاه های جذبی و لایه های ژئوتکسال ایجاد شد .
غلامرضا کمانه با تاکید بر اینکه بازسازی چمن ورزشگاه حافظیه در بهترین شکل ممکن انجام شده افزود: برای بازسازی کامل ورزشگاه قدیمی حافظیه ، وزارت ورزش و جوانان باید مشارکت فعال داشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391