برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خروج حقیقی لطمه فراوانی به فجر وارد کرد

چهارشنبه، ۱۳ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۲۳ — بی‌باک‌نیوز

سرمربی تیم فوتبال فجر شهیدسپاسی شیراز گفت: خروج علیرضاحقیقی از تیم فجر شهید سپاسی شیراز لطمه فراوانی را به این تیم وارد کردو به همبن دلیل زمان زیادی برای ترمیم ترکیب لازم است.

علیرضا حقیقی


محمود یاوری اظهار داشت: از زمان آغاز مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور تاکنون فجر شهید سپاسی شیراز به دلیل خروج برخی بازیکنان به ویژه حقیقی لطمه های روحی، فیزیکی، تاکتیکی فراوانی را تحمل کرده است.
وی ادامه داد: به همین دلیل تا زمان ترمیم شدن ترکیب تیم، فجر شهیدسپاسی آنگونه که باید کارآیی نخواهد داشت اما با این وجود بازیکنان جوان و آینده دار تیم برای کسب پیروزی در تمامی بازی های باقیمانده ازلیگ برتر و جام حذفی تلاش خود را انجام می دهند.
سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز تصریح کرد: هم اکنون با وجود کمبودها شرایط تیم مناسب است و بازیکنان با انجام تمرینات مطلوب طی روزهای گدشته با آمادگی کامل وبرای کسب پیروزی به مصاف صنعت نفت آبادان می روند.
یاوری تاکید کرد: محمد نظری بازیکن توانمند تم فجر شهید سپاسی شیراز و تیم ملی در صورت مناسب بودن شرایط بدنی در مقابل صنعت نفت آبادن در ترکیب تیم قرار می گیرد.
از هفته بیستم مسابقات لیگ برتر فوتبال جمعه ۱۵ دی ماه تیم "فجر شهید سپاسی شیراز "در آبادن به مصاف تیم "صنعت نفت آبادان" می رود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391