برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حقیقی: انتقال من پاک‌ترین انتقال لیگ برتر بود

پنجشنبه، ۱۴ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۳۴ — گل

رضا حقیقی با نمایش خوب خود در سه بازی گذشته آنقدر مورد توجه قرار نگرفت که در مجادله تالویریونی رویانیان - عاری - فردوسی پور؛ چیزی که البته باب طبع این بازیکن نیست

رضا حقیقی

او نه از دعوای مدیر پرسپولیس و سرپرست فجر خوشحال است و از سرزبان افتادنش به خاطر رقمی که البته بخش مهمی از ان به جیب باشگاه فجر رفته است. حقیقی در مصاحبه با ایران ورزشی از اتفافات می گوید:
پرسپولیس و فجرسپاسی به خاطر تو بدجوری به دعوا افتاده‌اند؛ خودت چیزی نمی‌گویی؟
‌‌‌ فکر می‌کنم اگر در این بحث دخالت نکنم خیلی بهتر است. نمی‌خواهم وارد دعوایی شوم که یک طرف آن مدیرعامل پرسپولیس است و طرف دیگرش باشگاه فجر.
وقتی آن دعواها را در برنامه نود می‌دیدی چه حسی داشتی؟
‌‌‌ مسلما خوشحال نبودم. از طرفی حس می‌کنم انتقال من پاک‌ترین انتقال لیگ برتر بود چون هیچ دلال و واسطه‌ای در آن نقش نداشت. در حالی که خیلی از انتقال‌ها با هزار جور مشکل و پشت پرده انجام می‌شود و کسی هم حرفی نمی‌زند. نمی‌دانم چرا قرارداد من با پرسپولیس اینقدر حساس شده برای همه!

چون سرپرست فجرسپاسی گفته برای یک نیم فصل یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان از پرسپولیس گرفته‌ای!
‌‌‌ آن حرف‌ها سوءتفاهم‌ بود. من خودم با او صحبت کردم و می‌گفت که حتی خودش از مصاحبه‌ای که کرده ناراحت شده. عاری اصلا از قرارداد من خبر نداشته و تنها حدس زده که اینقدر گرفته باشم.
می‌گفت منظورش این بوده که فجر به تیمی باخته که برای بازیکنانش ارزش زیادی قایل است و باید به مدیران این تیم احسنت گفت. می‌خواسته با حرف‌هایش از پرسپولیس تعریف کند.
به خاطر این دعوایی که به راه افتاده از آنها عذرخواهی نکردی؟
‌‌‌ من کاری نکردم که بخواهم عذرخواهی کنم. اتفاقا آنها باید از دل من دربیاورند اما با این حال، من بودم که بعد از برنامه نود با عاری تماس گرفتم و با او صحبت کردم.
پس گله‌هایت را به گوششان رساندی.
‌‌‌ نه گله‌ای نبود و تنها صحبت کردیم. عاری می‌گفت نگذاشته‌اند کامل حرفش را بزند. اتفاقا به جای گله‌مند بودن، من از فجری‌ها ممنونم که اجازه دادند پرسپولیسی بشوم چون آنها می‌توانستند رضایتنامه مرا صادر نکنند.
با رویانیان هم صحبت کردی؟ خیلی از این قضیه عصبانی بود!
‌‌‌ ایشان همانقدر که زود از کوره درمی‌رود، زود هم آرام می‌شود و کلا منطقی است. باید از سردار یک تشکر ویژه داشته باشم که هم مرا به پرسپولیس آورد و هم از من و قراردادم حمایت کرد.
الان با این اتفاق‌هایی که افتاد از آمدن به پرسپولیس پشیمان نیستی؟
‌‌‌ نه به هیچ‌وجه اما اصلا فکرش را هم نمی‌کردم که پرسپولیسی شدنم اینقدر برای همه دردسر درست کند. اگر می‌دانستم رویانیان به خاطر من اینقدر زیر فشار می‌رود راضی نبودم در چنین شرایطی به پرسپولیس بیایم و می‌ماندم تا قراردادم با فجر تمام شود و بعد پرسپولیسی شوم.
اتفاقا در شیراز خیلی هم محبوبیت داری.
‌‌‌ خدا را شکر همینطور است. آنها از من تقدیر کردند که از این بابت تشکر می‌کنم شیرازی‌ها خیلی قدرشناس هستند و در بازی پرسپولیس و فجر کوچکترین توهینی به من نکردند.
حالا با توجه به اتفاق‌هایی که افتاد، برای راضی کردن پرسپولیسی‌ها باید خیلی بیشتر از قبل تلاش کنی.
‌‌ همینطور است. من تمام توانم را می‌گذارم تا به امید خدا پرسپولیس و رویانیان از من راضی باشند و این دعواها را جبران کرده باشم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391