برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هاشمیان: نرم افزار کنترل دوپینگ فوتبال به مرحله تست آزمایشی رسیده است

چهارشنبه، ۶ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۳۴ — ایسنا

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال از حضور در سمینار پزشکی به میزبانی هند، راه اندازی نرم افزار جدید کنترل دوپینگ و برگزاری همایش آشنایی مبانی مبارزه با دوپینگ خبر داد.


احمد هاشمیان

دکتر احمد هاشمیان-رئیس کمیته پزشکی فدراسیون در خصوص راه اندازی نرم افزار جدید کنترل دوپینگ گفت: خوشبختانه نرم افزار کنترل دوپینگ فوتبال به مرحله تست آزمایشی رسیده است. این نرم‌افزار که سفارش و طراحی آن از ۹ ماه پیش آغاز شده، با تلاش اعضای تخصصی کمیته پزشکی و گروه متخصصین به مرحله آزمایش رسیده و از روز شنبه نهم دی به صورت آزمایشی کار تست این نرم افزار آغاز می‌شود.

وی در ادامه افزود: از مهمترین ویژگی‌های این نرم افزار می‌توان به افزایش سرعت، افزایش دقت در کنترل دوپینگ، افزایش امنیت و محرمانه بودن مکاتبات و فعالیتها، ارتقا سیستم انتخاب تصادفی در مسابقه جهت نمونه گیری اشاره کرد. در واقع این نرم افزار در صورتی که در فاصله زمانی مشخص شده از آزمایش موفق شود، به صورت رسمی با حضور مسوولان فدراسیون افتتاح و بهره‌برداری خواهد شد.

هاشمیان در ادامه درباره برگزاری همایش آشنایی مبانی مبارزه با دوپینگ به میزبانی تبریز بیان کرد: این همایش با حضور ۱۶۵ شرکت کننده در شرایط میزبانی بسیار خوب از سوی هیات استان برگزار شد که مدرسی این دوره بر عهده من و مریم محتشمیان بود. در پایان همایش نیز گواهی برای اعضا صادر شد و از سال آینده اگر افرادی قصد فعالیت در فوتبال کشور را داشته اما گواهی نامه گذراندن دوره آموزشی مبانی مبارزه با دوپینگ را ندارند، اجازه فعالیت نخواهند داشت.

رئیس کمیته پزشکی در ادامه در خصوص حضور نمایندگان ایران در سمینار پزشکی به میزبانی هند گفت: یک دوره آموزشی ۷ روزه با همکاری کنفدراسیون فوتبال آسیا و کمیته پزشکی فیفا به میزبان دهلی نو از ۲۵ دی برگزار خواهد شد. در واقع هدف از حضور در سمینار پزشکی و دارویی این است که پزشکان پس از گذراندن آموزش‌های لازم، در ماموریتهای بین المللی مورد استفاده قرار بگیرند. ضمن اینکه موارد مطرح شده در این سمینار را جهت توسعه پزشکی در اختیار فوتبال کشورشان قرار دهند.

دکتر هاشمیان، دکتر خانلری، دکتر سیف و دکتر هراتیان نمایندگان ایران هستند که در این سمینار حضور دارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391