برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حاتمی :میثاقیان غیرقابل پیش بینی است، می ترسم دوباره مرا بزند!

سه‌شنبه، ۵ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۴ — گل

دیدار استقلال_ آلومینیوم می تواند تداعی کننده شوک معروفی باشد که اکبر میثاقیان در زمان مربیگری راه آهن به فرزاد حاتمی وارد کرد. مهاجم فعلی استقلال در این باره می گوید:

فرزاد حاتمی

« اکبر میثاقیان را خیلی دوست دارم. او اولین مربی لیگ برتری من بوده و حق زیادی گردن من دارد. باور کنید زمانی که ۲۰ ساله بودم جلوی همه ایستاد و گفت من این جوان را می خواهم. من از بچگی راه آهن بازی می کردم اما خیلی‌ها دوست نداشتند به تیم اصلی برسم. میثاقیان یک تنه ایستاد و گفت حاتمی را می خواهم. در روزهایی که باورم نمی شد در لیگ بازی کنم مرا بازی می داد . شاید اگر آن شوک معروف میثاقیان نبود به اینجا نمی رسیدم و فوتبال از یادم می رفت. الالن هم چون اکبر آقا غیرقابل پیش بینی است می ترسم سمتش بروم. از این می ترسم که دوباره مرا بزند و به من شوک وارد کند! در کل و جدا از شوخی او را دوست دارم و همیشه برایش احترام قائلم.»
حاتمی درباره بازی مقابل آلومینیوم می گوید:« تیم های میثاقیان همیشه جنگنده و دونده هستند. یک بازی سخت پیش رو داریم اما در بندر باید تاکتیک پذیر باشیم تا به موفقیت برسیم. البته این هم از شانس خوبمان است که در زمستان به تور آلومینیوم خورده ایم وگرنه از نظر آب و هوایی روز سختی را در پیش داشتیم. »
گفته می شود این روزها بازیکنان استقلال با هم اختلاف دارند. حاتمی این موضوع را تکذیب می‌کند و می گوید:« اختلاف؟ تا جایی که من می بینم همه بازیکنان ما با هم می گویند و می خندند. در تیم ما صمیمیت خیلی زیادی بین بچه‌ها وجود دارد اما نمی دانم رسانه‌ها چرا می گویند در استقلال حاشیه وجود دارد؟ البته تیمی که بزرگتر و قدرتمندتر می شود حواشی اش هم زیاد می شود اما ما بازیکنان باید مدیریت کنیم و حرفه ای باشیم تا حاشیه ای استقلال را آزار ندهد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391