برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هدایتی: تنها تا پایان فصل از گهر حمایت خواهم کرد

پنجشنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۵۳ — ایسنا

بهره‌بردار باشگاه گهر می‌گوید حمایتش از این تیم تنها تا پایان فصل جاری لیگ برتر خواهد بود.

حسین   هدایتی

حسین هدایتی پس از اینکه اعلام کرد دلسرد شده و دیگر نمی‌خواهد در فوتبال سرمایه‌گذاری کند، امروز دوباره تصمیم گرفت از حرفش برگردد و کارش را در فوتبال از سر بگیرد. او در گفت‌وگو با سایت باشگاه گهر درباره در اختیار گرفتن این باشگاه گفت: صبح روز پنج‌شنبه با حضور نماینده دادستان کل کشور، ناظر قضایی، مالکیت باشگاه گهر دورود و حضور دو تن از همکاران ایشان و اینجانب به نمایندگی از سوی برادرم و آقای عابدینی، رضا آیت الله زاده، حسینی معاون اجرایی ایثارگران و ضحاکی وکیل اینجانب جلسه‌ای تشکیل شد که حضار پس از شنیدن دلایل انصراف اینجانب از اداره باشگاه گهر و خروج از فوتبال توضیحاتی دادم و علیرغم این انصراف آمادگی خود را برای پرداخت مبلغ ششصد میلیون توان به این تیم عزیز و محبوب مردم دورود لرستان تا پایان فصل اعلام کردم ولی این درخواست من مورد مخالفت نماینده دادستان قرار گرفت و او گفت که تا پایان فصل جاری مدیریت و بهره برداری گهر را عهده دار باشم و متمم قراردادی مجددا تنظیم و به امضا رسید به این ترتیب که اینجانب بجای سه سال فقط یک سال و آن هم تا پایان فصل جاری پشتیبان تیم بوده و با قدرت تا پایان فصل به عشق مردم لرستان و جوانان غیور دورود در خدمت ایشان باشم و از این تیم حمایت و پشتیبانی کنم و ان‌شاء الله به اذن خداوند متعال در پایان این فصل اینجانب از تیم گهر مرخص خواهم شد.

وی افزود: با تاکید نماینده دادستان، ما نمی‌توانیم هیات مدیره ای در این باشگاه داشته باشیم که به این ترتیب در همین جلسه آقای رضا آیت الله‌زاده استعفای خود را تقدیم کرد که مورد قبول واقع و از زحمات ایشان تقدیر و تشکر شد که اینجانب نیز در اینجا از زحمات او تشکر می‌کنم.

هدایتی ادامه داد: در این جلسه همچنین مقرر شد مدیر قبلی کلیه صورتهای مالی و اسناد و مدارک مرتبط با باشگاه را به اینجانب تحویل کند که پس از بررسی به نماینده دادستانی ارائه کنیم و ان‌شاء‌الله ظرف چند روز آینده مدیریت باشگاه تعیین و معرفی خواهد شد. در این جلسه مقرر شد بدهی‌های مربوط به قبل از تاریخ ۹۱/۰۷/۱۹ و فصل قبل شامل هرگونه بدهی به هتلها، بازیکنان و کادر فنی ، کادر مدیریتی و نیز بدهی‌های ناشی از احکام صادره از سوی کمیته محترم انضباطی فدراسیون فوتبال مربوط به فصل قبل توسط آقای عابدینی از محل چهارصد میلیون تومان وجهی که از اینجانب دریافت کرده‌اند پرداخت شود.

هدایتی در پایان ضمن تشکر ار محبت مردم لرستان بویژه شهرستان دورود و محمد مایلی کهن گفت : قول می دهم که تا پایان فصل با قدرت تمام حامی و پشتییبان تیم آنها باشم و امیدوارم با حمایت مردم خوب دورود و مسئولان، این تیم در جایگاه واقعی خود قرار گیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391