برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افشای دلیل ماندن حسینی در پرسپولیس

سه‌شنبه، ۵ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۰ — قدس‌آنلاین

درجلسه ای که چندی قبل برگزار شد محمد رویانیان برای منصرف کردن سیدجلال از جدایی باقی مانده طلبش از پرسپولیس را یکجا پرداخت کرد و سردار به سیدجلال قول هم داد که برای حفظ آبروی او تیم را در نیم فصل دوم تقویت کند!

جلال حسینی

به محض آنکه سوت پایان نیم فصل لیگ دوازدهم به صدا در آمد عده ای از بازیکنان پرسپولیس اعلام کردند که می خواهند از این تیم جدا بشوند. یکی از این بازیکنان سید جلال حسینی بود، بازیکنی که با سروصدای فراوان به پرسپولیس آمده بود. حسینی در خلال بازی های نیم فصل بارها گفته بود که می خواهم از پرسپولیس بروم. او دلیل این کار را ضعف های پرسپولیس و نبود بازیکنان خوب اعلام کرده بود اما حرف هایش هرگز رسانه ای نشد. بعد از پایان نیم فصل اما حسینی علنا اعلام کرد می خواهم بروم. خبر جدایی حسینی اما رویانیان را سخت به تکاپو انداخت تا این مدافع را در تیمش حفظ کند. به این ترتیب به سرعت با این مدافع جلسه ای گذاشت تا از دلایل جدایی اش مطلع بشود. در آن جلسه رویانیان برای اینکه حسینی را به ماندن ترغیب کند به وی چکی داد که در آن کل پولی که سید جلال از پرسپولیس طلب دارد نوشته شده بود. سید جلال هم به محض دیدن این چک نرم شد اما از رویانیان خواست برای اینکه آبرویش در پرسپولیس نرود او هرچه زودتر تیم را تقویت کند. به این ترتب تلاش رویانیان برای جذب بازیکنان جدید هم آغاز شد و وی هزینه بسیاری را صرف جذب بازیکنان تازه وارد کرد. بعد از آنکه جذب چند بازیکن از جمله رضا حقیقی قطعی شد و سیدجلال هم همه پولش را بابت بازی در پرسپولیس از مدیر عامل گرفته بود او دیگر دباره جدایی چیزی نگفت تاامروز در ترکیب پرسپولیس قراربگیرد. این بود ماجرای ماندن سید جلال و صرفنظر او از جدایی!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391