برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جباری‌زاده: شاید آلومینیوم جزو ایران نیست که در موردش حرفی نمی‌زنند

جمعه، ۱ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۳۹ — فارس

دیرعامل باشگاه آلومینیوم هرمزگان گفت: شاید تیم ما که عاشقان زیادی دارد جزو ایران نیست که در مورد آن حرفی نمی‌زنند.

حسین جباری زاده

حسین جباری زاده در مورد شرایط تیمش گفت: خدا را شکر شرایط تیم خیلی خوب است و فکر می کنم در نیم فصل دوم بتوانیم عملکرد خیلی بهتری ارائه کنیم. تحول خیلی خوبی در تیم ایجاد کردیم و می توانیم نمایش متفاوتی داشته باشیم.

وی در مورد وضعیت این تیم در نیم فصل اول و اینکه نتوانستند در ابتدا بازیکنان زیادی جذب کنند، خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه تیم ما برای اولین بار در لیگ برتر حاضر می‌شد بازیکنان بزرگ برای حضور در آلومینیوم دلهره داشتند اما پس از گذشتن یک نیم فصل توانستیم تیم را تقویت کنیم و با جذب نفرات جدید قدرتمندتر شویم.

جباری زاده در مورد اینکه آیا بازیکن دیگری از لیست این تیم کنار گذاشته می شود گفت: ما در لیست زیر ۲۱ ساله‌ها یک جای خالی داشتیم که پس از بازگشت مهرداد آوخ از تیم نیروی زمینی به دلیل اتمام خدمت سربازی اش این لیست هم پر شد. با انریکه و کریس برزیلی و همچنین داوود دانش دوست پیش از این فسخ قرار داد کردیم. می خواهیم دو بازیکن دیگر جذب کنیم که تنها یک جای خالی داریم. در حال مذاکره هستیم که نام یک بازیکن دیگر را از لیست خارج کنیم این مسئله تا فردا مشخص می شود.

مدیرعامل آلومینیوم در مورد اینکه آیا بازیکن جدیدی جذب خواهند کرد یادآور شد: می خواهیم دو بازیکن جدید در پست های مهاجم و هافبک بازیساز جذب کنیم. این دو بازیکن خارجی هستند اما نامی از آن‌ها نمی برم. هر زمان که از بازیکنی قبل از عقد قرارداد اسم بردیم چند مشتری پیدا کرده است.

وی در مورد رفتن کاسترو به راه آهن در حالی که گفته می‌شد قرار است به آلومینیوم بپیوندد گفت: ذات فوتبال همین است. هرکه بامش بیش برفش بیشتر. راه آهن در تهران حضور و اوضاع بهتری در جدول دارد، به همین خاطر راحت تر می تواند بازیکن جذب کند.

جباری زاده در مورد اینکه آیا با کاسترو قرارداد داخلی داشته اند تصریح کرد: قرارداد داخلی را برای او فرستادیم اما این قرارداد امضا نشده بود. البته با یوسفی که قرارداد داخلی داشتیم در حال ما هیچ توفیقی کرد؟ بازیکنان با این کارها بازار گرمی می کنند. مبلغ قرارداد ما را می برند به باشگاه‌ها نشان می دهند و درخواست پول بیشتری می کنند. دیگر تا با بازیکنی به توافق قطعی نرسیم نامش را اعلام نمی کنیم.

جباری زاده افزود: نام میداودی را تا پایان مخفی نگه داشتیم و توانستیم او را جذب کنیم. اگر مذاکره با او هم رسانه ای می‌شد مطمئنا به مشکل می خوردیم. متاسفانه با توجه به این که تیم ما در جنوبی ترین نقطه کشور قراردارد توجه زیادی نمی شود. امروز برنامه ورزش و مردم را می دیدم آنقدر که در این برنامه در مورد حاج صفی صحبت کردند در مورد ما حرفی نزدند. شاید ما جزو ایران نیستیم. نه در برنامه نود و نه در برنامه ورزش و مردم به تیم ما زیاد پرداخته نمی شود. درست است پرسپولیس تیم بزرگی است اما نباید بیشتر یک برنامه به نتیجه این تیم اختصاص یابد.

وی تأکید کرد: رسانه ملی تریبونی برای کل کشور است. ما هم در فوتبال هزینه می کنیم و از خیلی تیم‌ها مثل راه‌آهن، پیکان،سایپا و... که سابقه بسیار زیادی دارند طرفداران بیشتری داریم اما متاسفانه توجهی به ما نمی شود. جنوبی‌ها و ساکنان شهرهای حوزه خلیج فارس همه عاشق آلومینیوم هستند. فاصله ما تا امارات از طریق هوایی تنها ۲۵ دقیقه است و بعد از پیرزوی های تیم پیام های بسیار زیادی از سوی ایرانیان مقیم امارات برای ما ارسال می شود. اما با وجود این همه علاقمند نسبت به تیم ما کم لطفی می شود.

جباری زاده با خاطر نشان کرد: فاصله ما با پرسپولیس در جدول تنها ۴ امتیاز است. قبول داریم پرسپولیس تیم بزرگی است اما ما هم هواداران زیادی داریم و حقمان است که به تیم ما توجه شود. حضور ما در لیگ برتر تأثیرات فرهنگی بسیار زیادی داشت. از وقتی که تیم آلومینیوم به لیگ برتر‌ آمد مردم شهر نشاط و شادابی بیشتری پیدا کردند. این کار به آسانی تحقق پیدا نکرد و دوست داریم در این شرایط توجه بیشتری به ما شود. فوتبال نباید مخصوص تیم های پایتخت و کلان شهر‌ها باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391