برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جعفری: برخی مشکلاتی را که با چشم دیده نمی‌شود با ذره‌بین بزرگ می‌کنند

جمعه، ۸ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۰ — فارس

مدیرعامل تراکتورسازی تبریز گفت: با قدرت کارم را ادامه می‌دهم.

محمد حسین جعفری

محمدحسین جعفری در مورد شرایط تیم تراکتورسازی، گفت: شرایط تیم بسیار خوب است و تلاش می‌کنیم در ادامه راه بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم. در دیدار مقابل سایپا عملکرد خوبی داشتیم و اگر داور دقت بیشتری می‌کرد، می‌توانستیم پیروز این مسابقه شویم.

مدیرعامل تراکتورسازی در مورد اینکه آیا با گیلسون قرارداد بستند، یادآور شد: این بازیکن در حال دادن تست فنی است و اگر مشکلی نباشد روز دوشنبه قرارداد او را می بندیم.

وی در مورد شرایط تیم تراکتورازی پس از استعفایش خاطرنشان کرد: به دلیل برخی از اذیت‌هایی که از سوی خودی‌ها انجام می‌شد و با این کارها دل هواداران را غصه‌دار می‌کردند استعفا کردم. ما باید در آسیا و در لیگ برتر نتیجه بگیریم. زمان زیادی در پیش است و با یارانی که گرفتیم مشکل چندانی نداریم، اما برخی از خودی‌ها نمی‌خواهند تیم موفق شود و امیدوارم استعفای من این پیام را برای آنها داشته باشد که اصراری به ماندن ندارم و هر وقتی که ببینم ماندنم به صلاح نیست کناره‌گیری خواهم کرد.

مدیرعامل تراکتورسازی تبریز در مورد حمایت همه جانبه هیئت مدیره از خودش گفت: دوستان من در هیئت مدیره لطف زیادی دارند و عملکرد تیم را زیر ذره‌بین می‌برند. ما از همان ابتدا کار را پاک بنا کردیم و بدون حاشیه و استفاده از روش‌های ناجوانمردانه در پی کسب نتیجه بودیم. هیئت مدیره به من لطف داشتند و با استعفایم مخالفت کردند من هم از این موضوع تمکین کردم و با انجام حمایت و کمک‌های مالی بیشتر بار دیگر تمام توانم را برای موفقیت تیم تراکتورسازی به کار بستم. متاسفانه عده‌ای از دوستان مشکلاتی که به چشم دیده نمی‌شود را می‌خواهند زیر ذره‌بین ببرند و با بزرگ جلوه دادن آن برای تیم مشکلاتی را ایجاد کنند.

وی در مورد اینکه آیا مشکلات ارزی تراکتورسازی حل شده است، اظهار داشت: اتفاقی است که باید با اراده دولتی و بانک مرکزی به وقوع بپیوندد، نباید کاری صورت بگیرد که مردم آذربایجان دل‌رنج شوند، کسانی که سیاست‌گذار هستند از ما حمایت نمی‌‌کنند، مسئولین بانک مرکزی باید توجه داشته باشند که تراکتورسازی نماینده استان آذربایجان و ایران است. با پرداخت ۲ میلیون دلار هیچ مشکلی بوجود نمی‌آید. انتظارداریم از ما حمایت شود و برای این مسائل مالی ما را اذیت نکنند. شاید اگر امسال سرمربی ما ایرانی بود، چنین مشکلاتی بوجود نمی‌آمد، الان همه در مورد بازیکن و غیره از من انتظار دارند و همین موضوع باعث می‌شود فشار روانی رویم ایجاد شود. کسی نیستم که به خاطر این مسائل جا بزنم و با حمایتی که از من شد با قدرت کارم را دنبال خواهم کرد.

مدیرعامل تراکتورسازی تبریز در مورد مترجم جدید تونی اولیویرا عنوان کرد: پس از کنار رفتن مترجم اول فردی را که مسلط به زبان اسپانیایی بود، به طور موقت به عنوان مترجم اولیویرا قرار دادیم، اکنون یک فرد جدید که از دوستان آذری و اهل سراب است را به کار گرفتیم. ایشان مسلط به زبان پرتغالی هستند و در تیم ملی جوانان فوتسال به عنوان مترجم فعالیت می‌کنند و به طور کامل کارشان مورد تایید است.

وی در مورد وضعیت جواد کاظمیان تصریح کرد: پس از بازی با سایپا جواد کاظمیان به من اعلام کرد که پدرش دچار مشکل قلبی شده و درخواست کرد که در کنار او حاضر شوم. ما هم برای او آرزوی شفا کردیم و انشاءالله هرچه زودتر مشکلشان حل شود. کاظمیان امروز به تبریز باز گشته است.

جعفری در مورد اینکه سرنوشت جلسات هم‌اندیشی مدیران لیگ برتری به کجا انجامید، گفت: قرار شده یک دبیرخانه در همین راستا معرفی کنیم، فردا به تهران می‌آیم و فردی که مدنظر ما است را به عنوان رئیس دبیرخانه معرفی می‌کنیم تا کارهای این گروه را پیش ببرد. قرار است رئیس دبیرخانه در اتحادیه فوتبال دفتری داشته باشد تا در مورد این جلسات با همکاری اتحادیه فوتبال کارها را جلو ببرد.

مدیرعامل تراکتورسازی تبریز در پایان خاطرنشان کرد: در فوتبال فراز و نشیب وجود دارد و گاهی شما در مسابقات می‌بازید و گاهی می‌برید. این نوع دلیل نمی‌شود که تراکتورسازی از امتیاز ویژه خود که هواداران با شور، نشاط و فهیم بودند، محروم شود و آنها تحت تأثیر برخی از مسائل قرار گیرد. امیدوارم در ادامه بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم و رضایت مردم را جلب کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391