برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جمشیدی: ملکیان در مورد ویسی تصمیم می‌گیرد

سه‌شنبه، ۱۲ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۵ — فارس

رئیس هیئت مدیره باشگاه پیکان گفت: امیدوارم ویسی در دو بازی آینده بتواند نتایج خوبی بگیرد و مدیرعامل باشگاه در موردش تصمیم می‌گیرد


عبدالله ویسی

محمد جمشیدی در مورد وضعیت تیم فوتبال پیکان گفت: در فوتبال اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی رخ می‌دهد اما آنچه مسلم است اینکه باشگاه هر کاری که لازم بوده برای تیم فوتبال پیکان انجام داده است. اول فصل که ویسی را جذب کردیم همه گفتند او بهترین مربی فصل بود که پیکان شکارش کرد. ۱۰ _ ۱۵ بازیکن قدیمی ما را نخواست و ما به درخواست ویسی آنها را رد کردیم در نیم‌فصل هم به درخواست ویسی بازیکن گرفتیم و چدن بازیکن را هم رد کردیم. با این حال امیدواریم در بازی آینده ورق به سود تیم پیکان برگردد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه در مورد اینکه ویسی گفته است مدیران پیکان حق دارند برکنارم کنند گفت: البته ویسی چند بار استعفا کرده است که ما آن را نپذیرفتیم. ویسی ۳بار استعفا کرده که ما با آن موافقت نکردیم. ما اکنون چه کسی را جایگزین ویسی کنیم که بتواند تیمی را که او بسته جمع کند؟

جمشیدی در مورد اینکه بازی بعدی پیکان آخرین مهلت ویسی است یا نه گفت: در مورد عزل و برکناری سرمربی به ملکیان مدیرعامل باشگاه اختیار تام دادیم و اوست که باید تصمیم نهایی را بگیرد زیرا هیئت مدیره عملکرد مدیرعامل را ارزیابی می‌کند و مدیرعامل است که مدام با آنها سر و کار دارد. البته ملکیان با هیئت مدیره مشورت می‌کند و از قدیم هیئت مدیره خوب و همفکری داشته‌ایم.

رئیس هیئت مدیره پیکان در مورد اینکه یعنی اگر ملکیان، ویسی را برکنار کند هیئت مدیره حمایت می‌کند گفت: بله ملکیان هر تصمیمی بگیرد از او حمایت خواهیم کرد. البته ما اکنون نیاز به آرامش داریم و امیدواریم که در دو بازی آینده وضعیت پیکان فرق کند در نیم‌فصل اول هم بعد از ۵ _ ۶ باخت متوالی ۵ پیروزی پشت سر هم آوردیم. امیدوارم ویسی بتواند کارش را با باشگاه پیکان به خوبی ادامه دهد.

وی افزود: هر تغییری تبعاتی دارد و اینگونه نیست که هر تغییری شوک مثبتی باشد زیرا ممکن است مربی با بازیکن هماهنگ نشود. امیدواریم ویسی با علاقه، تجربه و دانشی که دارد در یکی دو بازی آینده نتایج خوبی بگیرد.

جمشیدی در مورد اینکه بازیکنان پیکان به خاطر شکست جریمه می‌شوند گفت: طبق جدولی که باشگاه تعیین کرده تصور می‌کنم هر شکست یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان جریمه برای بازیکنان دارد و هر پیروزی نیز ۲ میلیون تومان پاداش. البته این ارقامی که می گویم دقیق نیست و تقریبی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391