برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کعبی: آبادانی‌ها فوتبال را می‌فهمند

چهارشنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۵۶ — ورزش۳

کاپیتان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در چند هفته‌ای که به آبادان آمدم بیش از گذشته به این مهم رسیدم که مردم آبادان فوتبال را می‌فهمند.

حسین کعبی

حسین کعبی اظهار کرد: این روزها وضعیت تیم ملی همانند صنعت نفت آبادان شده است. به لبنان اتفاقی باختیم اما ازبکستان را در سال‌های اخیر این گونه ندیده بودم و واقعا قوی شده و کار ما دشوارتر شده ولی هیچ چیز غیرممکن نیست.

وی از احتمال ملی پوش شدنش با لباس تیم فوتبال صنعت نفت گفت و اضافه کرد: از نظر فوتبالی مطمئنم می‌توانم ملی‌پوش شوم برای اینکه در جایی کار می‌کنم که تماشاگرش فوتبال می‌خواهد.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشور در همین خصوص افزود: امیدوارم تیم ملی حداقل به عنوان تیم سوم به جام جهانی برود تا بازیکنانی که می‌خواهند این رویداد را آزمایش کنند لذت ببرند. واقعا حیف است که قطر به جام جهانی برود و ما نرویم.

وی خاطرنشان کرد: بازیکنان تیم ملی ایران را ببینید چه کسانی هستند. هر اسمی برای خودش اسطوره است. اشکان دژاگه در بهترین لیگ یعنی در انگلستان بازی می‌کند. من با او صحبت نکرده‌ام اما فریدون زندی که با اشکان حرف زده بود می‌گفت که آرزویش فقط این است که با تیم ایران به جام جهانی برود و رنگ این مسابقات را ببیند. بنابراین نباید این اندازه انتقاد کرد. به لبنان باختیم چه ایرادی دارد؟ چرا انتقاد می‌کنیم؟ برویم سراغ بازی‌های بعدی. امیدوارم آنقدر از تیم ملی حمایت شود که به جام جهانی برسیم.

وی با تمجید از هواداران تیم فوتبال نفت آبادان اضافه کرد: تماشاگران صنعت هرکدام برای خودشان کارشناس هستند. حرف‌هایی که به من می‌زنند نشان می‌دهد که دقیقا متوجه می‌شوند بازیکنان در زمین چه کاری انجام می‌دهند. تبریز یا انزلی تماشاگران خودش را دارد اما تماشاگران آبادانی با آنها هم تفاوت دارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391