برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: تاج انتخاب خودم بود

دوشنبه، ۲۵ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۳۲ — فارس

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: حضور تاج در سازمان لیگ انتخاب خودم بود.

علی کفاشیان و مهدی تاج

علی کفاشیان در خصوص انتخاب مهدی تاج به عنوان سرپرست جدید سازمان لیگ و دلیل رفتن بهروان از این مجموعه اظهار داشت: بعد از مجمع انتخاباتی که اسفند ماه داشتیم نایب رئیس دوم رای نیاورد و ما در واقع نایب رئیس نداشتیم و به همین دلیل بهروان را به عنوان رئیس سازمان لیگ پیشنهاد دادیم و او در مجمع انتخاب شد اما بازرسی کل کشور به این مورد ایراد گرفت چرا که انتخاب بهروان در امور اجرایی با قوانین مغایرت داشت. حالا بهروان کناره گیری کرد اما در سمت هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و نماینده ما حضور دارد اما کار اجرایی نمی تواند بکند.

وی ادامه داد: برای اینکه نایب رئیس دوم را انتخاب کنیم فعلا مهدی تاج را به عنوان سرپرست لیگ انتخاب کردیم و کارش را شروع می کن و امروز حکم او را می دهم تا اقدام بعدی که تعیین مجمع سازمان لیگ با ۱۵ نفر است. سه جلسه را برگزار می کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که تاج انتخاب خودش بوده یا دیگران گفت: تاج را خودم انتخاب کردم چون شناخت کافی از او دارم. ما در گذشته هم اختلافی با هم نداشتیم.

او با مسائل و شرایط باشگاه‌ها آشنا است و با توجه به این شرایط باید از پرسپولیس جدا شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391