برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان:از نجف تا کربلا پیاده رفتم و از خدا خواستم مشکلات فوتبال حل شود!کاشانی را می خواهیم اما نه برای سرپرستی تیم ملی

یکشنبه، ۲۴ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۹ — خبرآنلاین

علی کفاشیان می گوید بزودی تغییراتی جدید در فدراسیون ایجاد می شود و اتفاقاتی می افتد که به تیم ملی کمک های شایانی کنند.

علی کفاشیان

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال که بعد از بازگشت از سفر عتبات عالیات گفت و گویی انجام نداده بود در گپی کوتاه با خبرآنلاین ؛ درباره جدیدترین بحث های فوتبالی سخن گفت. او که خود را نایب الزیاره مردم می دانست گفت:« جای همه خالی بود. واقعا زیارت حرم حضرت آقا امام حسین (ع) همیشه بی نظیر است. البته سعادتی شد تا از نجف تا کربلا را به همراه زوار دیگر ، پیاده طی کنیم و در طی مسیر مدام از خدا می خواستم تا هر آنچه خودش صلاح می داند که بهترین راه برای نجات فوتبال است را پیش روی مان قرار دهد.» او ادامه می دهد:« برای تصمیم گیری درباره فوتبال ، همان طور که گفتم ، مجمع برگزار می شود و من هم استعفایم را اعلام می کنم تا دوستان مجمع درباره اش تصمیم بگیرند . »

او درباره سرپرست تیم ملی و شایعه حضور حبیب کاشانی در این پست هم گفت:« راستش با حبیب کاشانی حرف زدم تا بیاید و کمک کند البته نه برای سرپرستی تیم ملی . برای او مسئولیت های دیگری را در نظر داریم. به هر حال هر کسی که بتواند به تیم ملی کمک کند یا به فوتبال مان کمک کند باید در کنار فدراسیون قرار بگیرد. تیم ملی نیاز به سرپرستی دارد که هم با کروش راحت باشد و هم اینکه بتواند کارهای اجرایی تیم را انجام بدهد و البته در بخش امکانات هم بتواند کمک کند. با فوتبال هم خیلی خوب آشنایی داشته باشد. ما دنبال گزینه ای هستیم که بیشتر این ویژگی‌ها را داشته باشد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391