برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: باید در برگزاری‌ اردوها صرفه‌جویی مالی کنیم

دوشنبه، ۲۵ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۴۶ — ورزش۳

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در برگزاری اردوهای تیم ملی باید صرفه جویی مالی کنیم.

علی کفاشیان

علی کفاشیان در کارگاه آموزشی سرپرستان تیم های ملی ضمن تشکر از حضور سرپرستان تیم‌های مختلف در این کارگاه آموزشی و تلاش‌هایشان در تیم‌های ملی مختلف گفت: حاصل تلاش‌های فدراسیون فوتبال در بخش‌های مختلف نمود پیدا می‌کند که از آنها می‌توان به تیم‌های ملی، پیشرفت و گسترش فوتبال در کشور و همچنین در بخش‌های مختلف آموزش‌های به آن اشاره کرد. سرپرستان حلقه ارتباط فدراسیون فوتبال با تیم‌های ملی هستند و بنابراین تلاش آنها در این تیم‌ها می ‌ماند در یکی از مهم‌ترین بخش‌های ما شکل بسیار خوب و ویژه‌ای داشته باشد و البته با ارائه گزارشات و نظرات کارشناسی شما در خصوص تیم‌های ملی مختلف فدراسیون فوتبال می ‌واند نخستین ارزیابی خود را از اردوهای داخلی و خارجی به انجام برساند.

علی کفاشیان ادامه داد: در زمینه فعالیت شما بخش‌های مختلف حیاتی وجود دارد که سرپرستان باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشند که بخش اول توجه به مسائل اخلاقی و فرهنگی تیم‌های مختلف است چرا که تیم‌های ملی نماینده ایران در کشورهای دیگر هستند. بخش دوم توجه به مسائل مالی تیم هاست. چرا که با توجه به بروز مشکلات مالی است. همه ما باید در انجام مسائل مالی توجه ویژه ای داشته باشیم، چرا که با بروز برخی مشکلات مالی باید در برگزاری اردوهای داخلی و خارجی با انجام صرفه جویی در هزینه‌ها به فکر برگزاری اردوها باشیم و نه لغو آن و بحث سوم برگزاری اردوهای کوتاه مدت و بلند مدت است که در این اردوها بازیکنان تیم های ملی باید برنامه های تفریحی و آموزشی بسیار خوبی را داشته باشند که قطعا کمیته فرهنگی در این زمینه اقدامات مفیدی را در این زمینه انجام داده و خواهد داد و بخش آخر این است که باید بدانیم همه ما در یک خانواده هستیم و باید تمام تلاشمان را برای حفظ و حراست از کیان این خانواده به انجام رسانده و مشکلات آن را با روسای بخش های مختلفی که امروز با آن‌ها جلسه گذاشتم، حل کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391