برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عصبانیت گل محمدی از رفتار های علی کریمی روی نیمکت

چهارشنبه، ۶ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۰۶ — قدس‌آنلاین

علی کریمی در بازی با صنعت نفت آبادان هم وقتی از بازی بیرون آمد روی نیمکت آرام قرارنداشت و دوباره از جایش بلند شد و مثل یک مربی بازیکنان این تیم را کوچ کرد. رفتار او ناراحتی و عصبانیت یحیی گل محمدی را نیز به همراه داشته است.

یحیی گل محمدی

در جریان بازی پرسپولیس مقابل صنعت نفت که صحنه های دیدنی کم نداشت بار دیگر علی کریمی در قامت مربی پرسپولیس قد علم کرد تا مشخص شود آقای جادوگر همچنان علاقه وافری به هدایت پرسپولیس دارد. عکس‌ها و تصاویر به جا مانده از این بازی نیز ثابت می‌کند که علی کریمی همچون گذشته وقتی روی نیمکت می نشیند نمی تواند خود ش را نگه دارد و با آمدن به لب خط به نوعی در کار مربیان پرسپولیس دخالت می کند. البته یحیی گل محمدی حتی یک بار هم به کریمی واکنش نشان نداد و در این باره چیزی به زبان نیاورد اما هیچ سرمربی نیست که در نیا دوست داشته باشد وقتی بازیکنش را تعویض می‌کند و روی نیمکت می نشاند این بازیکن از جایش برخیزد و با بازیکنان حرف بزند. در واقع کاری که علی کریمی می‌کند دخالت مستقیم در کار یحیی گل محمدی بود که ناراحتی سرمربی پرسپولیس را هم پس از بازی به همراه داشت. یحیی البته سعی کرد ناراحتی خود را از رفتار علی کریمی علنی نکند تا حاشیه های پرسپولیس بعد از این شکست زیاد نشود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391