برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جواد کاظمیان: برخورد پرسپولیس پدرم را سکته داد. یحیی حق نداشت با من این رفتار را بکند

چهارشنبه، ۶ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۲۰ — ایسنا

بازیکن سابق تیم پرسپولیس پس از جدایی‌اش از این تیم از نحوه برخورد مسئولان باشگاه با خودش انتقاد کرد و گفت که من بازیکن اخراجی نیستم.

جواد کاظمیان

جواد کاظمیان درباره چگونگی کنار رفتنش از تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: پنجشنبه در اردوی پرسپولیس بودم که شیرینی آمد و به من گفت بهتر است اردو را ترک کنم. من روز جمعه هرچه به گل‌محمدی زنگ زدم جواب تماسم را نداد. مگر من قتل کرده بودم؟ این برخورد حق من نبود. پدرم به خاطر این مسائل سکته مغزی کرده و اکنون در بیمارستان است. مسببین این جریان را نمی‌بخشم.

وی با انتقاد از برخورد بد مسئولان پرسپولیس با خودش ادامه داد: من ۷ – ۸ سال با یحیی گل‌محمدی هم‌بازی بودم و نان و نمک خانواده‌اش را خوردم. اکنون هم به حرمت همسرش چیزی نمی‌گویم. من بازیکن تیم به هم‌ریز نبودم و از خیلی‌ها در نیم فصل اول بهتر بودم ولی دلیل رفتار یحیی را نمی‌دانم.

بازیکن جدید تیم تراکتورسازی با بیان اینکه فوتبال من مشکلی ندارد که یحیی گفته بروم و در جای دیگر احیا شوم خاطرنشان کرد: خوب نیست انسان برای موفقیتش از روی دیگران رد شود! در این فوتبال همه را نردبان می‌کنیم و از آن‌ها بالا می‌رویم. یحیی حق نداشت چنین رفتار زشتی را با من بکند. من که بازیکن جوان نبودم. من کاپیتان سوم پرسپولیس بودم. او باید با من صحبت می‌کرد و می‌گفت که دیگر نیازی به وجودم نیست. بعد از آن هم من می‌رفتم. آنقدر خوار و ذلیل نیستم که اگر نخواهند بمانم. اگر چاپلوس‌ بودم زیر بار خیلی از حرف‌ها می‌رفتم و شرایطم حالا این طور نبود.

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه هر کس در این تیم دارد ساز خودش را می‌زند و به فکر موفقیت خودش است تاکید کرد: اگر حرف‌هایم را بزنم حرمت‌ها از بین می‌رود. دلم از بابت نحوه کنار رفتنم خیلی پر است. با شخصیتم بازی شد. اگر حرف‌هایم را بزنم سنگ روی سنگ در پرسپولیس بند نمی‌شود. در ضمن آن زمان دیگر نمی‌توانم جواب مادرم را بدهم.

کاظمیان با انتقاد از استفاده از لفظ اخراج در مورد جدایی‌اش از پرسپولیس خاطرنشان کرد: مادرم به من می‌گوید که زبانم سرخ است. او می‌گوید یک ذره مانند برخی هم‌بازی‌هایت چاپلوس و عمروعاص باش. برادرم در ۲۰ سالگی فوت کرد، فوتبال که از برادرم مهم‌تر نیست. بالاتر از سیاهی رنگی نیست. انسان‌های کثیفی در فوتبال هستند. این آقایان لفظ اخراج را برای من به کار بردند ولی من اخراجی نیستم.

بازیکن جدید تیم تراکتورسازی با تشکر از هم‌تیمی‌هایش اضافه کرد: جو تراکتور با پرسپولیس اصلا قابل مقایسه نیست. من ۶ روز است که به این تیم پیوسته‌ام اما گویا ۶ ماه است که برای این تیم بازی می‌کنم. از هم‌بازی‌هایم تشکر می‌کنم چرا که به من کمک می‌کنند تا دوباره به شرایط خوبم برگردم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391