برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خاکپور و هاشمیان؛ گزینه‌های کمیته فنی فدراسیون

پنجشنبه، ۷ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۸ — گل

یکی دو هفته قبل از سوی رییس فدراسیون فوتبال به محصص برای راه‌اندازی کمیته فنی اولتیماتوم داده شده است.

محمد خاکپور

گویا فرصت کم محصص و سفرهایی که او داشته، یکی از دلایلی است که باعث شده هنوز کمیته فنی شکل مناسبی نداشته باشد. اما دلیل دیگری هم کنار این موضوع وجود دارد که باعث شده اعضای این کمیته معرفی نشوند. مدتی قبل بحث انتخاب دبیر کمیته شنیده شد و نام هومن افاضلی به گوش رسید اما گویا اختلاف نظری که بین تصمیم‌گیران وجود داشته، باعث شده تا این لحظه درباره این پست تصمیم نهایی گرفته نشود.

حالا که قرار شده کمیته فنی به عنوان دومین کمیته مهم فدراسیون شکل بگیرد، زمزمه‌های ترکیبی به گوش می‌رسد که نشان می‌دهد تصمیم‌گیران روی جوانی و تحصیلات، به عنوان دو فاکتور اساسی نظر دارند.

از جمله افرادی که نامشان برای عضویت در کمیته فنی شنیده می‌شود و گویا گزینه‌های رئیس این کمیته هستند، می‌توان به محمد خاکپور و وحید هاشمیان اشاره کرد؛ دو فوتبالی تحصیل‌کرده که هنوز به پیشنهاد محصص پاسخ مثبت نداده‌اند.

گویا حضور در آلمان و مربیگری در این کشور دلیلی است که باعث شده درباره حضور هاشمیان تردیدهایی وجود داشته باشد اما درباره محمد خاکپور اوضاع فرق می‌کند؛ این مربی که ویژگی‌های منحصربه‌فردی نسبت به خیلی از اهالی فوتبال دارد هنوز از فدراسیون فوتبال دلگیر است. او هنوز فراموش نکرده که مدتی قبل یک بار با او تماس گرفتند تا به عنوان لوله‌کش (!) به فدراسیون برود و همین اشتباه که از سوی یکی از کارمندان دفتری انجام شده، همچنان در ذهن او مانده است. ضمن این‌که در قیاس با تعدادی از مربیانی که در تیم‌های ملی رده‌های مختلف به کار گرفته شده‌اند، شاید خاکپور خود را محق‌تر می‌دانسته و همین باعث شده تا هنوز به این پیشنهاد پاسخ مثبت ندهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391