برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

از آلفردو تا عبدالله: کی زودتر اخراج می شه؟

جمعه، ۲۹ دی ۱۳۹۱، ساعت ۲۳:۳۹ — گل

قطار لیگ در نیم فصل دوم با سرعت تند تری حرکت می‌کند و با توجه به فاصله چندین هفته ای که بین مسابقات وجود دارد امکان اینکه تیمی بخواهد اشتباه کند وجود ندارد در این میان تیم هایی هستند که در حال جا ماندن از کورس مسابقات هستند و احتمال اینکه مربیانشان تغییر کند وجود دارد مربیانی که شاید ماندنشان بر روی نیمکت های تیمشان تا میانه های نیم فصل دوم به طول نینجامد.

آلفردو کاسیمیرو

آلفردو کاسمیرو

جریان کاسمیرو با نفت همانند عاشق و معشوقی بود که سالها جدا از هم بودند و بعد از مدت‌ها به هم رسیدند اما این رسیدن در زمانی رخ داد که دیگر کار از کار گذشته بود. آبادانی‌ها با کاشمیرو بود که داماش را شکست دادند و به لیگ برتر آمدند اما در میانه های فصل جاری که تیمشان نتیجه مطلوب نگرفت پس از یک جدایی مقطعی او را دوباره به آبادان آوردند. وضعیت نفت پس از آمدن کاسمیرو تغییر چندانی نکرده است . آنها که از اوایل فصل حال و روز خوشی نداشتند و در انتهای جدول دست پا می زدند با او هم کاری از پیش نبردند. آخرین برد این تیم به بازی با صبای قم بر میگردد و ۱۶ هفته از آخرین برد آنها می گذرد و تنها چیزی که نصیب این تیم شده چیزی جز مساوی های پی در پی نبوده. آنها در هفته ۲۲ بازی خود در برابر تراکتور را باختند تا عملا در انتهای جدول جا خوش کنند و پس از یک باخت بد در مقابل همنام تهرانی خود دومین شکست نیم فصل را نیز در مقابل تراکتور آن هم در آبادان پذیرا باشند تا عملا آبادانی‌ها کاندیدای اول سقوط باشند و کم کم از گوشه و کنار خبر از برکناری او بگوش برسد.

عبدالله ویسی

بدترین نتیجه در میان مربیان را در نیم فصل دوم ویسی کسب کرده است و شاید در بین مربیان او است که گزینه اول تعویض محسوب می شود. هرچند در ابتدای فصل نیز او یکبار اخراج شد و سپس دوباره به ترکیب بازگشت اما اینبار جریان کمی برای عبدالله دوست داشتنی فرق می کند. ویسی در ۴ بازی که در نیم فصل دوم تیمش را به میدان فرستاده در هر ۴ بازی شکست را پذیرا بوده و حتی نتوانسته امتیازی را از این بازی‌ها کسب کند و پس از برد ذوب آهن در هفته جاری پیکان جایش را با ذوب آهن عوض کرد و خود را درکنار گهر در انتهای جدول دید. شاید اتفاقات بازی با نفت سبب شود که تغییراتی در عرصه مربیگری پیکان رخ دهد بخصوص که آنها یک بازی کمتر نسبت به دیگر تیم‌ها دارند و می توانند با نتیجه گرفتن در آن بازی خود را بالا بکشند. آنها پس از شکست تحقیر آمیز در مقابل پرسپولیس در ۷ بازی اخیر خود فقط ۵ امتیاز کسب کرده اند تا جایگاه ۱۶ در لیگ را مال خود بدانند. اوضاع ویسی در پیکان خراب تر از آن چیزی است که هرکسی فکر کند و باید در روزای آینده منتظر خبرهایی از پیکان بود.

اکبر میثاقیان

یکی دیگر از مربیانی که احتمال برکناری او در هفته های آینده کم کم در حال قوت گرفتن است کسی جز میثاقیان نیست. تیم او در ابتدای لیگ یارگیری مناسبی نداشت و نتوانست نتایجی مناسبی را کسب کنند و آنها نیز همانند بسیاری از تیم های انتهای جدولی از ابتدای لیگ در انتهای جدول دست و پا می زدند. آلومینیومی‌ها بازی‌ها را هر گونه بود تا انتهای نیم فصل اول به اتمام رساندند اما در نیم فصل دوم توانستند یارگیری خوبی داشته باشند.اما آلومینیوم در ۵ بازی اخیر خود فقط ۴ امتیاز کسب کرده است و آنها هم که پس از یک برد در نیم فصل دوم کم کم داشتند خود را از انتهای جدول جدا می کردند دوباره به دچار همان حال و روز گذشته شدند و تا مشخص شود که آن برد یک جرقه بود. آنها در اولین باخت خود در مقابل فولاد تن به یک شکست در هرمزگان دادند و در هفته ۲۲ نیز در تهران با ۳ گل از یاران دایی شکست خوردند تا کم کم میثاقیان هم زیر پاهایش بلرزد .

آلومینیوم جزء تیم هایی محسوب می شود که کماکان شانس حضور در لیگ را دارد و اگر کمی نتایجش بهتر شود می تواند در لیگ بماند البته اگر نخواهد به این روند شکست ادامه دهد. هرچند او کاندیدای برتر تعویض در چند هفته آیِنده است اما فعلا می تواند با کمی اطمینان به چند بازی آینده چشم بدوزد. باید منتظر هفته های آینده ماند تا دید چه اتفاقاتی رقم می خود و چه هنگام کاسه صبر مدیران آلومینیوم لبریز می شود.

مجتبی تقوی

یکی از این نامزدهای اخراج – البته با مقداری فاصله – مجتبی تقوی است که با سایپا از ۷ بازی اخیر خود فقط ۴ امتیاز کسب کرده و جایگاهش کم کم در حال سقوط است اما تصمیم گیری برای این موضوع کمی زود است و نیاز به گذشت زمان دارد. سایپا در حال نزدیک شدن به محوطه خطر است و با قرار گیری در جایگاه ۱۱ جدول کم کم صدای نفس فانوس به دستان را در پشت سرش احساس می کند. آنها در هفته ۲۲ به سپاهان با یک نتیجه سنگین باختند و در هفته های آینده باید به دیدار تیم های قعر نشین بروند که این مقوله کار آنها را دشوار می کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391