برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کوتاه از شاهین: نجفی سرپرست جدید باشگاه

جمعه، ۱۵ دی ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۴۲ — گل

علی نعمتی مالک جدید باشگاه شاهین بوشهر قصد دارد سرپرست جدید باشگاه را منصوب نماید.

محمد نجفی مدیرعامل سابق شاهین اصلی ترین گزینه است که گفته می شود مذاکرات لازم هم با او صورت گرفته و او که قرار بود جانشین محمد دوانی در هیئت فوتبال بوشهر گردد به خاطر پیشینه شاهینی اش حاضر شده به شاهین بپیوندد تا در غیاب وی، پولادی نژاد جدی ترین گزینه جانشینی دوانی باشد.اصغر غنی زاده هم قائم مقام وی خواهد بود.

کمک ۵۰۰میلیونی اداره کل ورزش

&#۱۶۰;تا هفته آینده کمک ۵ میلیارد تومانی وزارت نفت به ورزش بوشهر نهایی می شود. این مبلغ مربوط به مصوبه هیئت دولت در سفر دوم است و گفته می شود از این مبلغ به هر کدام از دو باشگاه شاهین و ایرانجوان هر کدام ۵۰۰میلیون تومان می رسد. اداره کل تاکنون مجوز پرداخت پول به شاهین را نداشت و دلیل آن هم مسدود کردن حساب‌ها توسط نعمتی بود اما حالا با مالکیت خود وی در شاهین، این معضل مرتفع گردیده است.جمیری نماینده بوشهر در مجلس هم با حضور در محل تمرینات این تیم، وعده حمایت از آنها را داده است.

انتصاب های جدید در شاهین

&#۱۶۰;احسان دریانورد خبرنگار بوشهری به عنوان مسئول جدید سایت باشگاه شاهین منصوب شد. رضا سیاوشی ، حسن غریبی و علی زاهدی هم سه گزینه ای هستند که از بین آنها یک نفر به عنوان مدیر جدید روابط عمومی این باشگاه منصوب می شود. محمود ابراهیم زاده چهره نام آشنای بوشهری‌ها هم احتمالا" از آمریکا به ایران می آید تا کمیته فنی جدید باشگاه را تشکیل دهد و مدیر فنی این باشگاه شود. تشکیل کمیته پیشکسوتان هم در دستور کار نعمتی است که احتمالا" جلال غریب زاده مسئولیت گردهم آوری مونقره ای‌ها را بر عهده خواهد گرفت تا آنها از بین خود یک هیئت رییسه انتخاب کنند.

بانک اطلاعات پیشکسوتان

&#۱۶۰;نعمتی قصد دارد بانک اطلاعات پیشکسوتان باشگاه را ایجاد نماید. او بدین منظور فرم هایی را تدارک دیده و قرار است هر کس هم عکس های قدیمی از این تیم و بازیکنانش دارد ، اسکن کرده و در اختیار وی قرار دهد تا این سامانه شکل گیرد.این بانک اطلاعاتی روی سایت باشگاه قرار می گیرد تا آرشیو کاملی از تاریخچه این باشگاه باشد.

انتخابات کانون هواداران

از دیگر برنامه های جدید شاهین برگزاری انتخابات کانون هواداران است.چگونگی برگزاری این انتخابات مشخص شده و با آمدن نجفی این هم انجام خواهد شد.

۷ قهر کرده و ۶ بازیکن بدون مجوز!

سایت گل- شاهینی‌ها در حالی صبح امروز با پرواز راهی تهران شده تا از آنجا با اتوبوس به گرگان بروند که از جمع ۲۶ بازیکن خود فقط ۱۳ نفر را در اختیار دارند و از این جمع هم دو نفر گلر هستند. محمد امین صنایعی،سعید خانی ،افشین دانشیان،ابوالفضل کمانی،وحید نعمتی ،حامد سلیمانی ومحمد ویزواری هفته گذشته در اعتراض به عدم پردخت مطالباتشان اعتصاب کرده اند. محمود بحرینی،حمید فرد ،ایوب پویا،رضا حیدری ،محمدرضا حسنی فرد وعلی احمدی ۶ بازیکن جدید تیم هستند که به دلیل عدم پرداخت حق ورودی، سازمان لیگ مجوز بازی آنها را صادر نکرده است و تنها ۱۳ بازیکن به نام های هادی ناظری جویباری ،حمید رضا سلیمانی ،محسن قائد پوری ،رضا قائد پوری ،سعید صداقت ،میلاد صارمی ،امین مشایخ ،محمد شمسی ، سعید حیدری ،عباس برزن ،جواد سلیمان پور،مصطفی احمدی و جواد نصاری قادر به همراهی شاهین هستند.شایان ذکر است ۱۱ بازیکن این تیم به نام های حسن هوری ،میثم امیری ،مهدی شکوهی ،مهدی نصیری ،مهدی چمن آرا،کاظم حیات منش،اکبر ویزواری،امید ابوالحسنی ،علی ابوالفتحی ،بهنام بیرانوند ومحمد جواد زارعی هم در نیم فصل با دریافت رضایت نامه از این تیم جدا شده بودند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391