برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازیکن استقلال: به ما گفتند دربی سال ۱۳۷۸ باید مساوی شود!

سه‌شنبه، ۲۶ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۶ — قدس‌آنلاین

علی لطیفی بازیکن استقلال که در دربی سال ۱۳۷۸ حضور داشته تایید می‌کند که در آن دربی عده ای از بازیکنان و مربیان استقلال خواستند دربی مساوی شود تا اتفاقی رخ ندهد!

با اینکه سال‌ها از دربی سال ۷۸ می‌گذرد اما ادعای اخیر فتح‌ا...زاده و فائقی درباره این دربی باعث شده تا این روزها اهالی فوتبال درباره دربی ۷۸ صحبت کنند. دربی که گفته می‌شد به خاطر ۹ نفره شدن پرسپولیس و شرایط بازی، دو تیم را توجیه کردند تا با نتیجه مساوی از زمین بیرون بیایند. علی لطیفی یکی از بازیکنانی بود که در آن دربی حضور داشت و تمام ادعاها را تایید کرد.

_اخیرا آقای فائقی و همچنین فتح‌ا...زاده مدعی شده‌اند که در دربی سال ۷۸ به خاطر ۹ نفره شدن پرسپولیس گفتند بازی باید مساوی تمام شود.
من ۳، ۴ دربی حضور داشتم اما دربی سال ۷۸ تنها دربی بود که به ما فهماندند باید بازی مساوی تمام شود.
_چطور؟
واقعیت این است که قبل از بازی اتفاق خاصی نیفتاد اما چون استقلال قدرتمند بود کارشناسان فوتبال می‌گفتند که استقلال می‌تواند ۶ تای سال ۵۲ را جبران کند، مصاحبه‌های‌شان موجود است. ما یک سر و گردن از پرسپولیسی‌ها برتر بودیم. در نیمه اول نادر محمدخانی من را زد اخراج شد و بعد هم حلالی اخراج شد اما همه اتفاقات در بین دو نیمه افتاد.
_چطور؟!
عده‌ای به رختکن ما آمدند گفتند جو استادیوم به هم ریخته است. آرامش خودتان را حفظ کنید و نیمه دوم را آرام بازی کنید. به طور مستقیم چیزی نگفتند اما به ما فهماندند که باید بازی مساوی شود. بعد هم شنیدیم همان افراد به رختکن داورها رفتند و داور عربستانی بازی را توجیه کردند.
و بعد در نیمه دوم چه اتفاقی افتاد؟
در نیمه دوم داور چشمش را به همه اتفاقات بست. دو متری داور هاشمی‌نسب طوری با پایش به گوش من کوبید که جریمه‌اش کارت قرمز بود اما داور صورتش را برگرداند یعنی این صحنه را ندیده است. اگر داور می‌خواست تکل‌های خشن بازیکنان پرسپولیس را ببیند چند بازیکن هم در نیمه دوم اخراج می‌شدند. فکر می‌کنم به داور هم فهمانده بودند که بازی باید مساوی شود.
گفته‌اند آقای پروین تهدید کرده اگر تیم من گل بخورد تیم را بیرون می‌کشد؟
ما هم شنیده بودیم. اگر می‌گذاشتند ما بازی‌مان را انجام دهیم بیشتر از ۶ تا به پرسپولیس می‌زدیم.
اینطور که بعضی از استقلالی‌ها هم می‌گویند سوکوموروخوف هم بحث فنی در بین دو نیمه نکرد!
سوکوموروخوف که فارسی بلد نبود اما مثل اینکه مترجمش هم گفته بود که چه چیزی به ما گفته‌اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391