برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گزارش تمرین استقلال: خوش و بش مجیدی و نکونام

جمعه، ۸ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۵ — فارس

تیم استقلال از ساعت ۱۵ امروز تمرینات خود را در کمپ زنده‌یاد حجازی برگزار کرد.

جواد نکونام

در ابتدای تمرین جواد نکونام و فرهاد مجیدی با یکدیگر به خوش و بش پرداخته و پس از روبوسی با استقبال تصویربردار رسانه‌ها مواجه شدند. این اولین رویارویی نکونام و مجیدی پس از عقد قرارداد شماره ۷ آبی‌پوشان بود. همچنین مجتبی جباری که در تمرین روز گذشته حضور نداشت در کنار دیگر بازیکنان به تمرین پرداخت.

* حدود ۳۵۰ نفر از طرفداران تیم استقلال با حضور در تمرین امروز نظاره‌گر برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان شدند.

* امیر قلعه‌نویی قبل از آغاز تمرین تمامی بازیکنان را دور هم جمع کرد و با آنها در خصوص دیدار آینده و اتفاقات مختلف به صحبت پرداخت.

* کاماچو آرزه تنها غایب تمرین امروز تیم استقلال بود. وی برای حضور در تیم بولیوی به کشورش سفر کرده و جالب اینجاست که این بازیکن در دیداری رسمی بازی نخواهد کرد. سرپرست تیم استقلال در این ارتباط به خبرنگار فارس گفت:‌ در ابتدا تصور می‌کردیم که تیم ملی بولیوی هیچ بازی‌ای در برنامه ندارد، اما قرار است این تیم به مصاف منتخب باسک برود.

* تماشاگران تیم استقلال فرهاد مجیدی را که تنها به دویدن دور زمین می‌پرداخت تشویق می‌کرده و بابت نشان دادن عدد ۴ به هنگام ثبت قرارداد از او تشکر می‌کردند.

* تعدادی از بانوان برای تماشای تمرین امروز آبی‌پوشان به کمپ زنده‌یاد حجازی آمدند و از پشت میله‌ها تمرینات را تماشا می‌کردند.

* لیدر جنجالی که چند روز پیش با گرفتن عکس در کنار قلعه‌نویی سروصدای زیادی را به پا کرده بود امروز به محل تمرین آبی‌پوشان آمد و در گوشه‌ای نظاره‌گر تمرینات شد.

* حنیف عمران‌زاده مدافع استقلال در بخشی از تمرین خطاب به یکی از دوستانش گفت: هنگامی که از هرمزگان برمی‌گشتیم در کنار خلبان نشسته بودم که پس از برگشتن به صندلی‌ام متوجه شدم که موبایلم به سرقت رفته است.

* تمرین تیم استقلال به ۳ گروه و در ۳ بخش اختصاص داشت. در بخش اول بازیکنان به تنیس فوتبال پرداخته و کارتاکتیکی انجام دادند و در بخش دیگر تمرین چارچوب‌شناسی برای بازیکنان درنظر گرفته شد. بخش پایانی نیز به ضربات ایستگاهی اختصاص داشت.

* در اواخر تمرین تیم استقلال فرهاد مجیدی به سمت پورحیدری و بیانی رفت و از آنها رخصت گرفت. وی هنگامی که قصد خروج از زمین را داشت با استقبال گسترده تماشاگران روبرو شد.

* منصور پورحیدری، بیانی، ماجدی و دین‌محمدی در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشتند.

تمرین فردای آبی‌پوشان ساعت ۱۵ برگزار خواهد شد.

تیم فوتبال استقلال روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف سایپای البرز خواهد رفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391