برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سررشته داری: داشتن سه مجموعه برای استقلال زیاد نیست

دوشنبه، ۱۸ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۱۵ — مهر

مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال با تاکید بر اینکه مجموعه ورزشی کشوری برای استقلال درآمدزا خواهد بود نه هزینه بر،گفت:

داشتن سه مجموعه ورزشی برای باشگاهی مانند استقلال در قیاس با سایر باشگاه‌های بین المللی زیاد نیست.

محمد سررشته داری ضمن بیان مطلب فوق گفت: ما در باشگاه استقلال از طرف خود و همه هواداران باشگاه از توجه ویژه ای که رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان برای واگذاری مجموعه ورزشی شهید کشوری به باشگاه استقلال در امر باشگاه داری حرفه ای و پرورش جوانان در عرصه ورزش داشتند تشکر می کنیم.

وی در همین خصوص افزود: در حال حاضر خیلی از باشگاه های بین المللی در سطح جهان و حتی آسیا امکانات به مراتب بیشتری از باشگاه استقلال دارند. بنابراین اینکه باشگاه استقلال سه مجموعه ورزشی در اختیار داشته باشد چیز عجیب و زیادی نیست.

مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال تاکید کرد: هیچکدام از مجموعه‌هایی که تا به امروز در اختیار باشگاه استقلال قرار گرفته مانند مجموعه ورزشی شهید کشوری مجهز و کامل نیست. در این مجموعه استقلال می تواند با راه اندازی ۱۰ رشته ورزشی دیگر به معنای واقعی تبدیل به باشگاه شود ضمن اینکه با سالن ها، زمین چمن و امکانات ورزشی زیادی که این مجموعه دارد نه تنها نگهداری آن هزینه بر نخواهد بود بلکه می تواند برای باشگاه استقلال درآمد زا نیز باشد.

وی در خصوص کمپ باشگاه استقلال نیز خاطرنشان کرد: بعد از مساعدت های وزارت ورزش و جوانان و همچنین شهرداری منطقه ۵ هزینه نگهداری کمپ از طریق اجاره زمین چمن مصنوعی آن تامین می شود. ما همچنان قصد تکمیل کمپ باشگاه را داریم و هزینه های آن را مدیرعامل باشگاه با تلاش‌های خود از منابع مالی دیگر تامین می کند.

سررشته داری در پاسخ به این پرسش که آیا مجموعه ورزشی مرغوبکار به وزارت ورزش و جوانان واگذار خواهد شد، گفت: هنوز تصمیمی در خصوص واگذاری ورزشگاه مرغوبکار نگرفته ایم و درآینده ای نزدیک در این خصوص تصمیم گیری خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391