برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

۲۰ سال مسئول بودم اما بدون اختیار!

دوشنبه، ۴ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۰ — افکارنیوز

« ۲۰ سال رئیس بودم ، اسمم هم مدیر فوتبالی بود اما هیچ اختیاری دستم نبود!» این جملات را داریوش مصطفوی گفته ، مردی که همیشه می گفت فیفا هیچ غلطی نمی تواند بکند و...

داریوش مصطفوی

برنامه کارنامه ورزش ، جنگی ست با اجرای منوچهر زندی دبیر سابق انجمن ورزشی نویسان ایران و روزنامه نگار قدیمی کیهان ورزشی که این روزها با بسیاری از روزنامه نگاران ورزشی ، بر سر یک انتخابات صنفی زاویه گرفته. با این وجود او در این جنگ تلویزیونی خود تصاویری از فوتبال دهه ۵۰ را به تصویر می کشد و بسیاری از بازیکنان آن دهه را دور خود جمع می‌کند تا به بررسی شرایط امروز فوتبال مان با آن روز بپردازند.

نسلی با ستاره هایی چون غلامحسین نوریان ، نصرالله حاج محمد ، علی اکبر محب و... نکته جالب در قسمت شنبه شب این برنامه حضور داریوش مصطفوی بود که داشت در مقام یک کار کشته فوتبال سخن می گفت. درباره کسی که ۲۰ سال از ۳۵ سال بعد از انقلاب را مسئول اجرایی فدراسیون فوتبال بوده است.

او در شروع حرف هایش گفت:« آنچه در دهه دوم بعد از انقلاب شکل گرفت این بود که جوان های عاشق فوتبال که رویای شان دیدن ستاره های فوتبال از نزدیک بود ، شدند مدیران تیم‌ها و متولیان ورزش. آنها به دنبال دستیابی به عقده های دوران کودکی شان بودند. ما که فوتبال مان حرفه ای نشده بود. ما آماتور بودیم و این شکل از مدیریت. بله من ۲۰ سال مسئولیت داشتم اما چه مسئولیتی که اختیاری نداشتم. برای اینکه مربی بیاورم باید می رفتم دفتر رئیس سازمان. هر چیزی باید از آنجا هماهنگ می شد!»


این گفته های داریوش مصطفوی بود. مردی که بعد از برکناری دادکان دیداری ۲۰ دقیقه ای با محمد علی آبادی داشت و در ان دیدار به رئیس وقت سازمان ورزش گفت: « فیفا هیچ غلطی نمی تواند بکند» و با همین حرف هم به مدیریت پرسپولیس رسید و هم به دبیرکلی فدراسیون فوتبال با پرسپولیس یکی از بدترین نتایج تاریخ این تیم را گرفت و با دبیرکلی فدراسیون هم تعلیق را به فوتبال مان هدیه کرد.

او حالا از مدیرانی می نالد که برای یکی از آنها ، یعنی محمد علی آبادی ، گفته بود:« در این ۲۰ دقیقه به اندازه ۵۰ سال زندگی فوتبالی ام چیز یاد گرفتم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391