برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمد: ذوب آهن جزو ۷-۶ تیم بالای جدول خواهد بود

دوشنبه، ۱۸ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۹ — گل

ما در سه بازی اخیر گل نخورده ایم چون آقای کاظمی برای خط دفاعی تمرین های خاص و مناسبی در نظر گرفته که باعث شده تمرکز بازیکنان خط دفاع بالا برود

تیم استقلال و تیم ذوب آهن

علیرضا محمد مدافع راست جدید ذوب آهن درباره دیدار با استقلال می گوید:فکر می کنم تیم ما در مجموع بازی خوبی انجام داد و مستحق برد هم بود.ما در دقایق پایانی فشار زیادی روی دروازه استقلال آوردیم اما متاسفانه به گل نرسیدیم.

وی ادامه می دهد:البته کیفیت زمین چمن مسابقه روی بازی تاثیر گذاشته بود اما مطمئن باشید اگر زمین بهتر بود این مساله بیشتر به نفع ما تمام می‌شد چرا که ذوب آهن روی زمین فوتبال بازی می‌کند و فوتبالش اصولی است.

محمد در خصوص عملکرد خط دفاعی ذوب آهن می گوید:تیم ما در سه بازی اخیر گل نخورده چون آقای کاظمی برای خط دفاعی تمرین های خاص و مناسبی در نظر گرفته که باعث شده تمرکز بازیکنان خط دفاع بالا برود و کار پوشش را خوب انجام دهند.

وی درباره عملکرد خودش و خنثی کردن جناح چپ استقلال می گوید:در ۳-۲ بازی قبلی استقلال این تیم از جناح چپ خودش با بازیکنانی مثل عباس محمدرضایی و حسن اشجاری حملات بسیار زیادی را روی دروازه حریفانش ترتتیب می داد اما آقای کاظمی با آنالیز درستش به من گفته بود که محمدرضایی را ببندم.البته یکی دوبار این بازیکن شوک زد و خواست بچرخد اما من تمام مدت بالای سرش حاضر بودم تا اینکه تعویض شد.

مدافع شماره ۲ ذوب آهن در خصوص جایگاه ذوب آهن در انتهای این فصل می گوید:من مطمئنم تیم ما از منطقه خطر جدا شده و چند پله بالاتر می رود.با کیفیت فوتبالی که تیم ما ارائه می دهد و بازیکنان خوبی که داریم یقین دارم در هفته های آینده نتایج بهتری هم خواهیم گرفت و در جدول صعود می کنیم.

وی همچنین گفت:من هم مثل آقای کاظمی معتقدم تیم ما در پایان فصل جزو ۷-۶ تیم بالای جدول خواهد بود چرا که پتانسیل لازم برای رسیدن به این سکوها را دارد .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391