برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چرخابی: نهایت فکرمان این است که ۲۵ بازیکن را راهی جام جهانی کنیم!

دوشنبه، ۲۵ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۱۹ — ایسنا

کارشناس فوتبال معتقد است که اگر یک مربی خارجی را وارد ایران کنیم شاید برای ۲۵ نفر موثر باشد، ولی اگر یک مربی ایرانی که علم اش را به وسیله کار با مربیان خارجی با کیفیت بالا برده را به فوتبال تزریق کنیم مطمئن باشید برای هزاران نفر موثر خواهد بود.

حسین چرخابی

حسین چرخابیدر خصوص شرایط حاکم بر فوتبال اظهار‌کرد: ثبات مدیریت در فوتبال ما کم است و تمام مدیران به نحوی برای باشگاه‌ها انتخاب می‌شوند که همیشه تزلزل را احساس می‌کنند و فکر می‌کنند هر آن ممکن است صندلی شان را از دست بدهند و به همین دلیل مجبور می‌شوند به صورت کوتاه مدت برنامه ریزی کنند.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از مربیان هستند که دوست دارند برنامه ریزی‌های بلند مدتی داشته باشند، عنوان‌کرد: همین مربیان هم به دلیل اینکه پست شان را در خطر می بینند به اجبار عجولانه برنامه ریزی می‌کنند تا بتوانند در مدت کوتاه درخششی هرچند کم را داشته باشند.

این کارشناس با اشاره به فوتبال آلمان عنوان کرد: رییس فدراسیون آلمان تا لحظه مرگش رییس باقی می‌ماند؛ زمانی حدود ۴۰ سال ریاست می‌کند و چنین فردی به راحتی می‌تواند با برنامه ریزی‌های مناسب فوتبال را به سمت موفقیت پیش ببرد، البته باید بگویم که انتخاب چنین فردی با نظر اکثر کارشناسان فوتبال آلمان بوده و کسانی که فوتبال را لمس کردند چنین فردی را به ریاست فدراسیون منصوب کرده‌اند.

وی با بیان اینکه اگر مربی خارجی را وارد ایران کنیم شاید برای ۲۵ نفر موثر باشد، ادامه داد: اگر یک مربی ایرانی که علم اش را به وسیله کار با مربیان خارجی با کیفیت بالا برده را به فوتبال تزریق کنیم مطمئن باشید برای هزاران نفر موثر خواهد بود.

چرخابی با بیان اینکه ما حاضر نیستیم پشتوانه‌ای برای فوتبال ملی ایجاد کنیم، یادآور شد: فقط به فکر این هستیم که ۲۵ نفر را انتخاب کنیم و به جام جهانی بفرستیم؛ نهایت فکرمان همین است و بس!

وی در خصوص احتمال میزبانی ایران در جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۱۹ نیز گفت: برگزاری چنین مسابقاتی به هر طریقی ارزش ندارد؛ باید مشکلات زیر ساختی ایران حل شود؛ با وضعیت بد ورزشگاه‌ها و نداشتن یک ورزشگاه استاندارد چگونه می‌خواهیم از کره و ژاپنی که تشکیلات بزرگی دارند میزبانی کنیم؟! ورزشگاه آزادی که بارها مشکلاتش نشان داده شده و کامل کردن نقش جهان را هم به امروز و فردا موکول می‌کنند و جالب است ادعا داریم که پایتخت فوتبال ایران هم هستیم!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391