برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نمازی: تیم ملی نسبت به هر چیزی ارجحیت دارد، بازیکنان ملی‌پوش را زمان بیشتری می‌خواهیم

شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۰۲ — ایسنا

دستیار کارلوس کی‌روش با بیان اینکه توافقی میان کادر فنی تیم ملی و سازمان لیگ در جلسه امروز (شنبه) حاصل نشده گفت: کادر فنی معتقد است در این مقطع زمانی تیم ملی نسبت به هر چیز دیگری ارجحیت دارد.

تیم تیم ملی ایران

امید نمازی ، درباره جلسه امروز (شنبه) با مهدی تاج سرپرست سازمان لیگ و اینکه گفته می‌شود میان برنامه‌های کادر فنی تیم ملی و سازمان لیگ توافقی حاصل نشده است، اظهار کرد: به هر حال این توافق فعلا حاصل نشده است. ما انتظاراتی از سازمان لیگ داشتیم که فکر می‌کردیم به توافق خوبی برسیم اما این امکان میسر نشد و کار به جلسه دوشنبه (پس فردا) کشیده شد.

وی در واکنش به اینکه آیا کادر فنی تیم ملی درخواست وقفه دوباره در لیگ را دارد، گفت: خیر، اصلا چنین نیست. ما هیچ وقت نخواستیم لیگ تعطیل شود. کادر فنی فقط می‌خواهد بازیکنان ملی‌پوش را بیشتر در اختیار داشته باشد چون الان در مقطع فوق‌العاده حساسی قرار داریم. دوست ندارم درباره جزئیات این مسئله قبل از جلسه دوشنبه صحبت کنم. فقط به جهت روشن شدن افکار عمومی عنوان می‌کنم که درصدد هستیم تا تیم ایران با آمادگی بیشتری برای مسابقه‌های حساس خردادماه آماده شود و برای رسیدن به این هدف نیاز است تا کادر فنی تیم ملی بازیکنان را در مدت زمان بیشتری در اختیار بگیرد. خواسته کارلوس کی‌روش همین است.

وی در واکنش به اینکه آیا کادر فنی تصمیم گرفته تا در این مقطع زمانی بازیکنان کمتری را از تیم‌هایی که ملی‌پوشان زیادی دارند دعوت کند تا خللی در جریان برگزاری لیگ به وجود نیاید، اظهار کرد: هیچ وقت نمی‌توانیم این جوری فکر کنیم. ما بازیکنانی را می‌خواهیم که بتوانند به تیم ملی کمک کنند. حال ممکن است ۵ بازیکن از یک تیم باشد و از تیم دیگر بازیکنی دعوت نشود. ما به این چیزها اصلا فکر نمی‌کنیم. اینکه در چنین شرایطی تیم‌ها چگونه بتوانند در مسابقه‌های لیگ شرکت کنند بستگی به توافقات فدراسیون با باشگاه‌ها دارد و تعامل هرچه بیشتر آن‌ها با یکدیگر را می‌طلبد. اعتقاد ما بر این است که در این مقطع تیم ملی نسبت به هر چیز دیگری ارجحیت دارد.

نمازی در پایان درباره شروع تمرین‌های تیم ملی گفت: تمرین‌های ما از ۳۱ ژانویه، ۱۲ بهمن آغاز خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391