برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ناراحتی مهاجم استقلال از گزارشگر تلویزیون

یکشنبه، ۱۷ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۲ — تابناک

وقتی در جریان دیدار استقلال و ذوب آهن گزارشگر شبکه اصفهان با طعنه نسبت به ایمان موسوی گفت که این بازیکن هرگاه به تیم جدیدی بپیوندد چند هفته نخست خیلی خوب و با انگیزه کار می‌کند ولی در ادامه راه نمی تواند آن روند خوب خودش را حفظ کند، باید هم منتظر دلخوری مهاجم آبی پوشان و واکنش او باشد.

ایمان موسوی که فوتبالش را در استقلال با گل زنی آغاز کرد بعد از اطلاع از طعنه گزارشگر اصفهانی نسبت به خودش گفت: نمی دانم این آقای گزارشگر چه هدفی از این صحبتش داشته. اما مشکلی نیست و من در عمل به ایشان نشان خواهم داد که با پیراهن استقلال تا انتها هدف و انگیزه دارم. موسوی ادامه می دهد. من ساده و راحت به پیراهن استقلال نرسیدم که بخواهم به راحتی آن را از دست بدهم و طبیعیست که با این پیراهن انگیزه های زیادی داشته باشم. قول می دهم از استقلال به تیم ملی هم برسم و با پیراهن تیم ملی هم برای فوتبال کشورم مفید باشم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391