برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمد یاوری: محرم نویدکیا باید به دعوت سرمربی تیم ملی پاسخ مثبت دهد

جمعه، ۲۹ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۲۳ — مهر

کارشناس فوتبال اصفهان گفت: محرم نویدکیا که طی هفته‌های گذشته به دوران اوج خود بازگشته، باید در صورت دعوت سرمربی تیم ملی فوتبال برای بازی در تیم ملی پاسخ مثبت دهد.

محرم نویدکیا

محمد یاوری عصر امروز بعد از پیروزی ذوب‌آهن مقابل گهر درود در برنامه دیدار برتر با اشاره به گل تیم ذوب‌آهن در این بازی اظهار داشت: به هر حال برخی بازیکنان با خلاقیت خود همه چیز را تغییر می‌دهند؛ پیام صادقیان با دیدن مسلمان و پاس موربی که به او داد، سه بازیکن گهر را از بازی خارج کرد و مسلمان را با دروازه‌بان تک به تک کرد و باعث گلزنی تیمش شد.

وی ادامه داد: در فوتبال خلاقیت‌ها تعیین کننده هستند و همانگونه که دیدید خلعتبری هم در دیدار سپاهان خلاقیت به خرج داد و گل برتری سپاهان در نیمه نخست بازی را به ثمر رساند.

کارشناس فوتبال اصفهان بیان داشت: برگ برنده ذوب‌آهن در دیدار با گهر، عرض دادن به بازی بود چراکه بازیکنان این تیم از شکل‌گیری گهر جلوگیری از کردند.

وی با اشاره به لزوم بازیکن‌سازی در تیم‌های اصفهانی بیان داشتک احسان پهلوان جوان در این مسابقه بازی خوبی انجام داد و به نظر من میدان دادن به بازیکنان جوان بسیار خوب است؛ پهلوان مثل مسلمان و صادقیان باید سال‌ها در سپاهان و ذوب‌آهن بماند و سال‌ها در این تیم بماند و این بازیکنان نباید تنها از ویترین باشگاه‌های اصفهانی استفاده کنند بلکه باید در این تیم‌ها ماندگار شوند.

یاوری افزود: دو کارخانه بازیکن‌سازی و پرورش استعداد در اصفهان است و فوتبال اصفهان در کنار فولاد خوزستان، پیکان، در ۱۰ سال گذشته بیشترین بازیکنان جوان را به فوتبال کشور معرفی کرده‌اند و اگر امکاناتی که در اختیار بازیکنانی نظیر پهلوان قرار می‌گیرد، در اختیار سایر بازیکنان جوان اصفهان قرار گیرد و اگر این حمایت‌ها در اختیار بازیکنان اصفهانی نیز قرار گیرد، آنها پیشرفت خواهند کرد.

وی با اشاره به لزوم توجه به استعدادهای بازیکنان جوان اصفهان بیان داشت: علی گودرزی، بهمن مالکی، ایمان شیرازی و ده‌ها بازیکن دیگر هستند که در باشگاه ذوب‌آهن و سپاهان پرورش یافته‌اند و باید از آنها همچون پهلوان استفاده شود؛ حتی حاج‌صفی هم سال‌ها پیش در بازی سخت سپاهان مقابل استقلال توسط بوناچیچ به میدان رفت و عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و با توجه به اینکه ذوب‌آهن مشکلات مالی دارد، باید از بازیکنان جوان هم استفاده کند.

این مربی فوتبال در مورد عملکرد ذوب‌آهن در نیمه دوم بازی با گهر بیان داشت: نیمه دوم گهر نیرویی برای حمله نداشت و با وجود اینکه تصمیم داشت از ضد حملات استفاده کند، نتوانست از این تصمیم بهره‌ای بگیرد. ذوب‌آهن بعد از این بازی ۴ بازی سخت دارد و ممکن است همین شرایط برای او پیش بیاید و باید حفظ توپ را تمرین کند چراکه اصرار برای رفتن و گلزنی عجولانه ممکن است برای او در آینده خطرساز باشد.

وی در مورد عملکرد محرم نویدکیا در بازی‌های اخیر سپاهان بیان داشت: محرم جزء بازیکنان تعیین کننده سپاهان است و فکر می‌کنم اگر کی‌روش محرم را دعوت کند، محرم باید به او پاسخ مثبت دهد. این بازیکن در مسابقات اخیر خود نشان داده که خسته نیست و محرم باید به دعوت سرمربی تیم ملی پاسخ دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391