برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هواداران نگران کسر امتیاز نباشند

پنجشنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۵ — تابناک

معاون اجرایی باشگاه استقلال تهران گفت: هواداران پرشمار این باشگاه، نگران کسر امتیاز از تیم فوتبال استقلال به خاطر شکایت بازیکن اسبق آبی پوشان نباشند، چرا که به زودی طلب ˈرینالدوˈ پرداخت می شود و این موضوع مرتفع خواهد شد.

تیم استقلال


ˈرینالدوˈ بازیکن پرویی و اسبق تیم فوتبال استقلال تهران که اکنون در تیم ˈکیه ووˈ ایتالیا عضویت دارد، از باشگاه استقلال به دلیل پرداخت نشدن مطالبات خود به فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) شکایت کرده و آبی پوشان را در خطر کسر امتیاز قرار داده است.

ˈعلی امیریˈ معاون اجرایی باشگاه استقلال تهران روز چهارشنبه افزود: بخشی از مبلغ قرارداد رینالدو پرداخت شده است اما صرافی که قرار بوده بقیه مبلغ قرارداد این بازیکن را بپردازد، از انجام آن سر باز زده و متواری شده است.

وی با اشاره به مهلتی که فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) پیشتر به باشگاه استقلال برای رفع این مشکل داده بود، اضافه کرد: با مدارکی که به ˈفیفاˈ ارایه کرده ایم، مهلت دیگری به باشگاه استقلال داده شد و به طور حتم در مهلت تعیین شده، این مشکل را رفع خواهیم کرد.

معاون باشگاه استقلال تهران به زمان تعیین شده از سوی ˈفیفاˈ به این باشگاه برای پرداخت طلب ˈرینالدوˈ اشاره نکرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391