برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نجاتی: بازی نکردن لک و بیات به ضرر صباست، مرفاوی باید دلایلش را مکتوب بگوید

چهارشنبه، ۱۳ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۸ — مهر

سرپرست تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه صمد مرفاوی باید دلایل محروم کردن دو بازیکن این تیم را به صورت کتبی اعلام کند،گفت: اگر قرار باشد بازیکنان را اینطوری از دست بدهیم که بعد از چند هفته هیچ بازیکنی برایمان باقی نمی‌ماند.

امیر قلعه‌نوعی و حسین نجاتی و صمد مرفاوی

حسین نجاتی، درباره دلخوری صمد مرفاوی از حامد لک و محسن بیات و محرومیت این دو بازیکن، اظهار داشت: من از مرفاوی خواهش کردم تا دلایلش را برای محروم کردن این دو بازیکن به صورت مکتوب بنویسد تا آنرا در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار بدهم. با این حال معتقدم باشگاه باید در قبال رفتار بازیکنانش حرفه‌ای عمل کند و اگر قرار است جریمه‌ای صورت بگیرد، این جریمه مالی باشد.

وی با تاکید بر اینکه مرفاوی ساده ترین راه را برای برخورد با لک و بیات برگزیده است، خاطرنشان کرد: باشگاه از بازی نکردن بازیکنانش ضرر می‌کند آن هم در شرایطی که ما به این بازیکنان نیاز داریم. البته من منکر لزوم برخورد با رفتار غیر حرفه‌ای بازیکنان نیستم ولی معلق کردن بازیکنان از تمرین هم برخورد درستی نیست.

سرپرست صبا در خصوص دلایل تصمیم مرفاوی هم یادآور شد: بازیکنان ما نه رفتار زننده‌ای داشتند و نه رفتار غیر اخلاقی. شاید آنها در جمع دوستانه این صحبت را مطرح کرده‌اند که باید در ترکیب اصلی باشند که این صحبت‌ها محرومیت ندارد. اگر قرار باشد بازیکنان‌مان را به این خاطر از دست بدهیم که تیم چند هفته بیشتر دوام نخواهد آورد!

نجاتی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با انتقاد از تصمیم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، مبنی بر محرومیت مجید حیدری بازیکن صبای قم به خاطر درگیری با بازیکن ابومسلم تصریح کرد: کمیته انضباطی بدترین تصمیم را برای بازدارندگی از این عمل گرفته است. آقایان در کمیته انضباطی بدانند که این برخوردها در فوتبال طبیعی است. اگر بازیکن ما به داور، تماشاگران یا افرادی که خارج از زمین هستند توهین کرده بود مستلزم محرومیت بود ولی او با یک بازیکن دیگر در زمین درگیر شده است.

وی با بیان اینکه بازیکن ابومسلم به فحاشی و توهین کردن مشهور است و همه از دست این بازیکن شاکی هستند، گفت: با این حال کمیته انضباطی بازیکن ما را محروم کرده است. فقط کم مانده است مجید حیدری را به ۲۰۰ ضربه شلاق و چند سال زندان هم محروم کنند! حکم کمیته انضباطی غیر فوتبالی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391