برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سازمان لیگ: نکونام تا زمانی که نقل و انتقالات اسپانیا باز باشد می تواند جدا بشود

یکشنبه، ۲۴ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۲۴ — قدس‌آنلاین

مسئولان باشگاه استقلال روز گذشته اعلام کرده بودند که همچنان جوادنکونام می تواند از استقلال جدا بشود و این بازیکن از ۴ باشگاه خارجی پیشنهاد دارد.

جواد نکونام

این خبر با توجه به اینکه عزیزمحمدی نزدیک یک سال قبل اعلام کرده بود بازیکنان در صورتی می توانند ترانسفر بشوند که نقل و انتقالات دو طرف باز باشد با اصل ماجرا تناقض پیدا می کرد. اما آلبرت گریگوریان، دبیر سازمان لیگ برتر فوتبال در گفت و گویی اختصاصی به قدس آنلاین، اعلام کرد که نکونام یا هر بازیکن دیگری با توجه به بسته بودن زمان نقل و انتقالات ایران می تواند به لیگ های دیگر کشورها که همچنان نقل و انتقالات شان باز است بروند. گریگوریان گفت:« اینکه آقای عزیزمحمدی بر چه اساس این حرف‌ها را زده احتمالا باید در برخی بخشنامه‌ها جستجو بشود اما تا آن جا که من می دانم با توجه به اینکه نقل و انتقالات کشور اسپانیا باز است نکونام یا هربازیکن دیگری می توانند از لیگ ایران جدا بشوند.» از گریگوریان پرسیدیم که آیا با توجه به اعلام زمان نقل و انتقالات ایران به فیفا می توان با جدایی این بازیکن موافقت کرد که وی گفت:« تا هر زمان که نقل و انتقالات کشور اسپانیا باز باشد این بازیکن مشکلی برای جدایی ندارد و ما به او اجازه می دهیم از استقلال جدا بشود. الزامی نیست که زمان نقل و انتقالات ایران هم باز باشد و با باز زمان نقل و انتقالات کشوری که نکونام را می خواهد این بازیکن به لیگ مورد نظر انتقال داده خواهد شد.» گریگوریان درباره اینکه چه طور زاید پس از پایان زمان نقل و انتقالات به آلومینیوم پیوست نیز گفت:« زاید با توجه به دریافت itc خود بازیکن آزاد حساب می‌شد و تحت این عنوان به آلومینوم آمد که باشگاه‌ها مجازند یک بازیکن آزاد بگیرند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391