برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اولیویرا: حاتمی گفت فکروذکرش استقلال است، زمین خراب است ، دیوانه اید اگر غیر از این بگویید!

یکشنبه، ۲۴ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۵ — گل

اولیویرا در خصوص خبر اعتصاب بازیکنان و عدم شرکت در تمرینات را تایید کرد و گفت: مشکلات در بین بازیکنان وجود داشت و آنها یک تصمیمی گرفتند و آقای جعفری در این خصوص جلسه ای برگزار کرد

آنتونیو اولیویرا

تونی اولیویرا سرمربی تیم تراکتورسازی دقایقی پیش در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با تیم راه آهن اظهار داشت: امیدوارم با آمادگی که داریم سه امتیاز بازی را کسب کنیم و بتوانیم بازی را در اختیار بگیریم.

وی در خصوص کیفیت زمین ورزشگاه یادگار امام تبریز خاطرنشان کرد: من نمی خواهم کسی را تخریب کنم ولی اگر می گویند زمین خوب است حتما دیوانه هستند و آنچه ما می بینیم غیر از این است.

وی جدایی حاتمی از تیم را به خواسته وی دانست و عنوان داشت: حاتمی قبل از رفتن با جعفری و آذرنیا صحبت کرد و آنها گفتند از نظر ما مشکلی ندارد و می توانی از تیم بروی و فقط اجازه تونی لازم است و وی به من گفت تمام فکر و ذکرم به استقلال است و نمی توانم در تراکتور بازی کنم و من هم گفتم فقط در صورتی اجازه می دهم که بازیکنی غیر از شما به تیم اضافه شود.

تونی دروازه بان چهارم تراکتور را جوان با آتیه ای دانست و گفت: گلر ما دروازه بان با آینده ای است که آینده خوبی دارد و فقط بیست سال دارد که در آینده دروازه بان بزرگی خواهد بود.

سرمربی تراکتورسازی در مورد نفرات جذب شده در نیم فصل اذعان داشت: بازیکنانی که ما به تیم آوردیم در سطح توانایی مالی ما بودند و بازیکنانی که جدا شدند از جان مایه نمی گذاشتند.

وی در خصوص شرایط بازی بازیکن برزیلی تیم اظهار داشت: جاناتان یک بازیکن با تکنیک است که با گذشت زمان می تواند انتظارات ما را از خودش برآورده کند.

وی افزود: ما باید بر حسب شرایط از بازیکنان جدید استفاده کنیم و با استفاده هایی که از کاظمیان داشتیم به خوبی جواب گرفتیم.

اولیویرا در خصوص خبر اعتصاب بازیکنان و عدم شرکت در تمرینات را تایید کرد و گفت: مشکلات در بین بازیکنان وجود داشت و آنها یک تصمیمی گرفتند و آقای جعفری در این خصوص جلسه ای برگزار کرد و با بازیکنان صحبت کرد.

وی ادامه داد: بچه های تیم می دانند که از اول لیگ به آنها روحیه داده ام و همه می دانند که به علت یکسری مشکلات مالی که در تیم حاکم است بازیکنان این کار را انجام دادند و با درایت جعفری این مشکلات هم حل می شود. البته این مشکل فقط مشکل تیم ما نیست و همه تیم‌ها این مشکلات را دارند.

وی در خصوص مدافع راست تیم گفت: فردین عابدینی مصدوم بود و ما یک بازیکن می خواستیم که همیشه در خدمت تیم باشد نه اینکه یک روز بازی بکند و روز بعد مصدوم باشد. عابدینی در زمان بازیگری خود خوب بازی کرده بود.

سرمربی تیم تراکتورسازی وضعیت لیگ ایران را حساس دانست و عنوان کرد: در لیگ ایران تعادل خیلی بزرگی وجود دارد و همه تیم‌ها در تلاش هستند که در تمام بازیهایشان سه امتیاز را بگیرند. لیگ ایران لیگ سختی است و درگیری برای کسب امتیاز زیاد است.

وی در پاسخ به اینکه چه پیش بینی نسبت به بازی راه آهن دارد، تصریح کرد: در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی وجود ندارد و گاهی اوقات تیم‌ها با افت و خیزهایی مواجه می شوند و من از قبل نمی توانم پیش بینی کنم ولی ما به دنبال سه امتیاز این بازی خواهیم بود.

وی در ادامه افزود: ما تلاش بودیم که در تراکتور میانه روی کنیم و بازیکنان هم انسان هستند و ممکن است اشتباه کنند.
۰

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391