برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عمران زاده:آن ور پول زیاد می آید؛ پاداش هم هست ، تا آخر فصل هم بیرون بنشینم، برایم مهم نیست

پنجشنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۱ — گل

اگر قرعه کشی ماشین باشد چرخش هم به ما نمی رسد اما در تست دوپینگ راه به راه اسمم در می آید و از من آزمایش می گیرند.

حنیف عمران زاده

حنیف عمران زاده با حاضرجوابی و حس طنز خود خبرنگاران را دور خود جمع می‌کند به خصوص که او نیمکت نشین هم هست و همه می خواهند ببینند حاشیه ای از این دفاع مازندرانی بیرون می آید یا نه.اما او تا به حال مقاومت کرده و می گوید اگر تا آخر فصل هم بیرون بنشینم،دیگر برایم مهم نیست. حنیف در این باره می گوید :من تلاشم را می کنم اما نظر امیر خان است که من روی نیمکت بنشینم. وی در پاسخ به این پرسش که در این شرایط آیا قصد جدایی از استقلال را در پایان فصل ندارد عنوان کرد:درباره آخر فصل ؛آخر فصل تصمیم می گیرم.
مدافع استقلال درباره این مساله که روز قبل از بازی با ابومسلم،این تیم را به هتل راه ندادند ، به پرسپولیس تکه انداخت و گفت:مشکل مالی که هست.ما را به هتل راه ندادند،امیر خان آمد و قبول کردند که داخل برویم.تیم ما مشکل مالی دارد.یعنی پولی نمی آید که به ما بدهند ولی قربانش بروم آن ور پول زیاد می آید و بازیکنان هرروز پاداش می گیرند اما ما مبلغ قراردادمان را هم نمی گیریم.

وی درباره حضورمکررش در تست های دوپینگ هم جمله جالبی به زبان آورد و گفت :اگر قرعه کشی ماشین باشد چرخش هم به ما نمی رسد اما در تست دوپینگ راه به راه اسمم در می آید و از من آزمایش می گیرند.
عمران زاده درباره عدم حضور خود در ترکیب گفت:نظر امیر خان بود.من امسال بدون حاشیه بازی می کنم.اگر تا آخر فصل هم بیرون بنشینم،دیگر برایم مهم نیست.همه این‌ها می گذرد و چیزهای خوب باقی می ماند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391