برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پروین مخالف خرید رضا حقیقی بود !

پنجشنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۷ — گل

با حضور رضا حقیقی در خط میانی پرسپولیس این تیم تغییر زیادی کرده است

علی پروین و محمد رویانیان

پرسپولیس دیگر به راحتی گل نمی خورد و مهر های کلیدی این تیم هم آزادتر شده اند که از جمله آنها باید به گلزنی های پی یا پی محمد نوری اشاره کرد که کمتر در کار دفاعی شرکت می‌کند و این امر باعث شده او راحت تر بتواند در کار هجومی بپردازد .
سردار رویانیان برای خرید رضا حقیقی مشکل زیادی را پشت سر گذاشت و هنوز هم فجر‌ها و یاوری نسبت به فروش او موضع دارند . اما این تمام ماجرا نیست و رویانیان در داخل پرسپولیس هم برای خرید رضا حقیقی مخالفی داشت که بدون توجه به آن دست به خرید این بازیکن زد .
علی پروین مخالف شدید برای خرید حقیقی بود و بارها در جلسات مختلف نظر خود را عنوان می کرد و حتی به طور خصوصی هم بارها به رویانیان عنوان کرده بود که از خرید حقیقی منصرف شود . اما رویانیان بدون توجه به حرف های پروین تصمیم خودش را گرفته بود و حقیقی را پرسپولیسی کرد و اکنون از تصمیمی که گرفته بسیار خوشحال است.

حالا با توجه به بازی های پرسپولیس با حضور حقیقی باید دید نظر پروین چیست ؟!!!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391