برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پاستوره برای اعتراض، اتومبیلش را به در پارکینگ کوبید

جمعه، ۱ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۸ — گل

خاویر پاستوره، ستاره آرژانتینی باشگاه پاری سن ژرمن اتومبیل آئودی آر۸ خود را به یکی از درهای ورودی پارکینگ شهرک ورزشی باشگاهش کوبید. البته این اتفاق تصادفی نبود و او برای نشان دادن خشم و ناراحتی اش این کار را انجام داد.

خاویر پاستوره

خاویر پاستوره قصد داشت تا اتومبیلش را در یکی از جاهای پارک مجموعه ورزشی پاری سن ژرمن پارک کند که یکی از مسئولان پارکینگ مانع از انجام این کار شد و اعلام کرد که فقط زلاتان ایبراهیموویچ اجازه دارد تا اتومبیلش را در این بخش از پارکینگ که متعلق به کارمندان باشگاه بود، پارک کند.

طبق گزارش منتشره در فاکس اسپورتس، ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن که از این صحبت ناراحت شده بود، اعتراضش را به نحو عجیبی نشان داد. او که از پارک کردن اتومبیلش در بخش پارکینگ کارمندان باشگاه ناکام مانده بود، برای نشان دادن اعتراضش اتومبیلش را به یکی از دربهای ورودی کوبید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391